×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات آهنی سوپر ویژه

ضایعات آهنی سوپر ویژه یکدست و بدون ناخالصی هستند و طولی کمتر از یک متر دارند و ضخامتی بالاتر از 8 میلیمتر را شامل میشوند. به‌منظور استفاده از ضایعات آهنی سوپر ویژه آنها را به قطعات کوچکتری تقسیم میکنند، تا به‌راحتی در کوره قرار گرفته و بارگیری شوند و اصطلاحاً رو باشند به این معنی که آنها را بتوان بدون ایجاد تغییری داخل کوره انداخت تا ذوب شوند و برای مصرف مجدد آماده شوند. کارخانجاتی نظیر فولاد گستر، توکا تدارک، غلتک سازان، صنایع فولاد خوزستان، فولادسازان جم قم، فولاد سلفچگان، اطمینان فولاد، فولاد دامغان، تارا شمش یزد، پردیس کوهپایه، سهند آذر آسیا، سپهر شرق، فولاد سفید دشت، فولاد روهینا دزفول، آدر غلطک، درفک رشت و فولاد انزلی از جمله کارخانجات متقاضی خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه هستند. تفاوت میان ضایعات آهنی سوپر ویژه و ویژه بسیار ناچیز است. در واقع ضایعات آهنی ویژه همان ضایعات آهنی سوپر ویژه در ابعاد و اندازههای بزرگتر میباشند.
 

خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه 

خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه اگرچه هزینه خرید اولیه بالاتری را برای کارخانه های متقاضی شامل می شود اما به دلیل راندمان تولیدی خوب خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه صرفه اقتصادی مناسبی خواهد داشت. زمانی که قصد ذوب ضایعات آهنی در کوره را داریم می بایست از ضایعات آهنی یکسان استفاده شود و این نکته در خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه می بایست مورد توجه قرار گیرد تا ضایعات آهنی دسته های دیگر همراه با ضایعات آهنی سوپر ویژه در کوره قرار نگیرند.
 

قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه 

قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه متناسب با تغییرات قیمتی آهن متغیر خواهد بود و تمامی عواملی که بر قیمت آهن تأثیرگذار است بر قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه نیز تأثیر خواهد گذاشت. نوع آهن‌ قراضه در قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه تأثیرگذار است. به‌منظور تعیین قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه میتوان از سایتهای معتبر و یا از تولیدکنندگان آهن استعلام شود و قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه تعیین گردد. ضایعات آهنی برگشت‌پذیر بوده و ارزش مالی بالایی دارند و از این جمله میتوان به قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه اشاره کرد که قیمت بالاتری دارند. 
 

ضایعات آهنی سوپر ویژه چیست؟

در واحدهای تولیدی و کارگاههای ریخته گری از پارامترهای تاثیرگذار بر کیفیت و هزینه نهایی، کیفیت خوراک یا آهن‌قراضه یا همان ضایعات ورودی است. برخی واحدهای ریخته گری کوره های کوچکی دارند و به قراضه های مرغوب و باکیفیت نیاز بیشتری پیدا میکنند. در کوره های القایی و متوسط و نسبتاً بزرگ نیز برای تعویض نسوز کوره و شارژ اولیه به قراضه های باکیفیت نیاز پیدا خواهیم کرد. انواع قطعات ضایعاتی در درصد آهن، میزان زنگ زدگی، اندازه و ... با هم متفاوتند و این عوامل بر قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه نیز تأثیرگذار است. باید توجه شود که هر دسته ضایعات می بایست با ضایعات مشابه خود در کوره ریخته شود و این مورد در خرید ضایعات آهنی سوپر ویژه میبایست مورد توجه قرار گیرد. 
به‌منظور تفکیک ضایعات کارگران یا دستگاه های خودکار جهت جداسازی وجود دارند، لذا جداسازی ضایعات آهنی هزینه بر بوده و بر قیمت ضایعات آهنی سوپر ویژه نیز تاثیر خواهد گذاشت. لازم به ذکر است که در صورت نزدیک بودن آنالیز قراضه مورد استفاده با محصول تولیدی، میزان مصرف فروآلیاژها کاهش خواهد یافت. فروآلیاژها آلیاژهای مختلف آهن نظیر منگنز، آلومینیوم، سیلیس، کروم و ... را در بر میگیرند. ضایعات آهنی سوپر ویژه ضایعاتی هستند که بسیار مرغوب و باکیفیت هستند. ضایعات آهنی سوپر ویژه قطعات آهنی کوچک‌تری هستند تا در کوره قرار بگیرند و چگالی کمتری داشته باشند و جزو ضایعات فلزی محسوب شوند. ضایعات آهنی سوپر ویژه و ویژه اصطلاحی بازاری و عامیانه است که افراد برای تمایز در میزان مرغوبیت ضایعات آهنی از این اصطلاحات استفاده میکنند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 

 

ضایعات آهنی سوپر ویژه سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
ضایعات آهنی سوپر ویژه خرده بار 9,960 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول
ضایعات آهنی سوپر ویژه خرده بار 10,064 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
سوپر ویژه 11,990 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
ضایعات آهنی سوپر ویژه عمده بار 10,956 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول
ضایعات آهنی سوپر ویژه عمده بار 11,260 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
سوپر ویژه 11,990 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
سوپر ویژه 11,990 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول

فروشگاه ها