×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش قلع

شمش قلع یکی از عناصر و فلزات بسیار مهم و حیاتی در صنایع مختلف است که به روش های متنوعی می توان از آن استفاده کرد. عموما صنعتگران با دو نوع مختلف از این فلز رو به رو هستند. شمش قلع دارای سرب و شمش قلع بدون سرب که هریک در جایگاه خود بسیار ارزشمند و کاربردی هستند. از موارد استفاده شمش قلع می توان به لحیم کاری رساناهای الکتریکی، آبکاری، پوشش ظروف استیل، فرمولاسیون شیمیایی، قلع کشی سیم های مسی، تولید آلیاژهای مختلفی همچون قطعات خودرو، یاتاقان های بابیت و... اشاره کرد. جالب است بدانید بیشتر اسباب بازی های امروزی که اغلب از جنس پلاستیک هستند در گذشته به کمک فلز قلع ساخته می شدند.
 

خرید شمش قلع

برای خرید شمش قلع، شما با بی نهایت مدل از این محصول رو به رو هستید که هریک از نظر مشخصات ظاهری با یکدیگر متفاوت بوده و در سطوح کیفی مختلفی نیز قرار می گیرند. اگر سری به فروشگاه های اینترنتی کالا بزنید، می توانید انواع شمش قلع را در ابعاد و اوزان مختلف مشاهده کنید. تنوع محصولات موجب شده تا افراد مطابق با نیاز خود بتوانند مناسب ترین محصول را خریداری کنند. درصورتی که برای قیمت قلع نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شمش قلع

از آن جایی که شمش قلع در صنایع و کسب و کارهای مختلف، نقشی تاثیرگذار و کلیدی دارد، بسیار مهم است که از نظر کیفیت قابل اطمینان باشد. از این رو تولیدکنندگان قبل از عرضه کالا به بازار، آزمایشات لازم را بر روی شمش انجام می دهند تا تمامی ویژگی های کیفی محصول را بسنجند. در نهایت شمش قلع ارائه شده به بازار با کیفیت بسیار عالی و قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. قیمت شمش قلع با وجود کاربردها و کیفیت قابل قبولی که دارد، بسیار مقرون به صرفه است و از این رو متقاضیان می توانند بهترین نوع آن را با قیمت مناسب خریداری کنند. درصورتی که برای قیمت فلزات غیر آهنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

شمش قلع داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش قلع 1,140,000 تومان متال میثم سفارش محصول

فروشگاه ها