×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کامپوزیت چوب

قبل از ثبت سفارش و خرید کامپوزیت چوب، به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به فروشگاه‌های اینترنتی زده و از تنوع محصولات دیدن کنید. این مراکز جدیدترین و خاص‌ترین مدل‌های کامپوزیت چوب را با شرایطی ویژه به شما ارائه می‌کنند. فروشندگان اطلاعات کامل و تخصصی در خصوص هر محصول را بر روی سایت فروشگاه قرار می‌دهند تا افراد بتوانند به سرعت محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند. در لیست اطلاعات شما می‌توانید ابعاد و ضخامت محصول، کد محصول، قیمت برآورد شده و برند تولیدکننده آن را مشاهده کنید.

 

قیمت کامپوزیت چوب

کامپوزیت چوب پلاست با ترکیب خرده چوب ها، الیاف مختلف، مواد پلاستیکی و پسماندهای کشاورزی تولید می‌شود. بسته به اینکه مواد اولیه تشکیل دهنده آن تا چه اندازه مرغوب و باکیفیت باشند، قیمت نهایی محصول نیز متفاوت خواهد بود. قیمت کامپوزیت چوب نسبت به بسیاری از محصولات چوب طبیعی به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر است. علاوه بر این، طراحی و رنگ‌بندی زیبا و منحصر به فرد این محصولات باعث شده تا در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کند. درصورتی که برای قیمت چوب نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

کامپوزیت چوب

کامپوزیت چوب پلاستیک یکی از فناوری‌های جدید و محصولات جذابی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می‌شود. ظهور این محصولات و استفاده از آن‌ها در صنایع باعث شده تا حدود زیادی نیاز به قطع درختان و بهره برداری از چوب آن‌ها کاهش پیدا کند. این محصولات کاملا با محیط سازگار می‌شوند و هیچ گونه آسیبی برای محیط زیست به همراه ندارند. از کامپوزیت چوب برای تولید و ساخت انواع نیمکت، کف‌پوش پارک، پل، مبلمان درون شهری و…استفاده می‌شود. قطعا استفاده از این محصولات فواید و مزایایی را به دنبال دارد که در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم. صرفه جویی در هزینه ها، خاصیت ضربه‌پذیری بالاتر نسبت به الیاف چوب طبیعی، مقاومت بالا و قابل قبول، عدم خراش یا شکنندگی، طول عمر بالا و روش ساخت و تولید آسان. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مصالح ساختمانی داشته باشید.

 

فروشگاه ها