×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات آلومینیوم

آلومینیوم دومین فلز پر مصرف در جهان می باشد که به دلیل سبک وزن بودن و مقاومت بالای این آلیاژ در صنایع بسیاری استفاده می شود. بازیافت ضایعات آلومینیوم از نظر کیفیت و خصوصیات با آلومینیوم استخراج شده تفاوتی نداشته و برای صرفه جویی در منابع و کاهش زیان هایی که محیط زیست وارد می شود صورت می گیرد. موارد مصرف آلومینیوم استخراجی نسبت به  بازیافت ضایعات آلومینیوم بسیار مقرون به صرفه تر است برای اینکه تولید آلومینیوم از معدن یک فرآیند طولانی دارد که انرژی زیادی را صرف می کند اما بازیافت آلومینیوم کاری آسان می باشد.
 

خرید ضایعات آلومینیوم

از آنجایی که فلز آلومینیوم یک فلز بسیار پر کاربرد است، خرید و فروش ضایعات آن نیز از بازار خوبی برخوردار است. برای خرید یا فروش ضایعات آلومینیوم لازم است که اطلاع دقیق از قیمت روز این ضایعات داشته باشیم برای این کار تنها کافیست به سایت های معتبر اعلام قیمت ها مراجعه کنیم و روزانه از قیمت ضایعات مطلع شویم.  توجه به این نکته نیز ضروری است قیمت خرده بار ضایعات مقداری کمتر از قیمت بار عمده است. هنگام خرید ضایعات آلومینیومی لازم است به خوبی با ویژگی های آن آشنا باشید تا هنگام خرید بتوانید آن ها را از فلزات دیگر تشخیص دهید.
 

قیمت ضایعات آلومینیوم

قیمت ضایعات آلومینیوم از نظر ارزش با تغییرات قیمت آلومینیوم دچار تغییر می شود. اگر ضایعات آلومینیومی در طی بازیافت به یک وسیله با کیفیت تبدیل شود تفاوتی با شمش آلومینیوم نداشته و از ارزش آن نیز کم نخواهد شد. قیمت ضایعات آلومینیومی نوسان بسیاری دارد که تحریم نیز نقش بسیاری در این نوسانات دارد. همچنین قیمت آلومینیوم به میزان تقاضا بستگی دارد‌ یعنی قیمت آلومینیوم با افزایش تقاضا بالا می رود. بالا رفتن قیمت آلومینیوم تاثیر بسیاری بر افزایش قیمت ضایعات دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها