×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید پودر آلومینیوم

پودر آلومینیوم نیز همانند سایر محصولات در گریدهای مختلفی تولید می‌شود که هریک مشخصات فنی خاص خود را دارد. در هنگام خرید پودر آلومینیوم توجه داشته باشید که این یک ماده احتراق‌پذیر و به شدت قابل اشتعال است. به همین دلیل حتماً باید به نکات ایمنی جابجایی و انبارش توجه کنید. علاوه بر مجاورت با اکسیژن، پودر آلومینیوم در مجاورت با آب نیز واکنش نشان داده و خطر انفجار دارد. خرید پودر آلومینیوم در انواع مختلفی امکان پذیر است از جمله 1) پودر آلومینیوم تیره (پیرو) که شامل ذراتی به ابعاد 2 آنگستروم است و کاربردهای متعددی دارد، 2) پودر آلومینیوم میکرونیزه یا همان نانوذرات آلومینیوم که برای تولید مواد محترقه کاربرد دارد و 3) پودر آلومینیوم پولکی که در اندازه های مختلفی تولید می‌شود. 
 

قیمت پودر آلومینیوم 

قیمت آلومینیوم نیز همانند سایر مواد معدنی به درجه خلوص و درجه کیفی آن بستگی خواهد داشت. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت پودر آلومینیوم، مرجع تامین کننده آن است که میتواند تولید داخلی و یا وارداتی باشد. به همین پیش از خرید پودر آلومینیوم باید درجه خلوصی که برای کاربرد مدنظرتان لازم است را تعیین کنید و قیمت پودر آلومینیوم را بر این اساس مقایسه نمایید. به طور کلی می‌توان گفت که عوامل موثر بر قیمت پودر آلومینیوم عبارتند از: 
  • درجه خلوص پودر آلومینیوم 
  • نوع آلیاژ پودر آلومینیوم 
  • کیفیت پودر آلومینیوم و شرایط قرارداد فروش
یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای خرید پودر آلومینیوم این است که باید به فروشنده ای معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید که بتواند در تشخیص نوع مناسب پودر آلومینیوم به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش، کیفیت و قیمت پودر آلومینیوم با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت اطلاعات و مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. ما مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین پودر آلومینیوم را به شما پیشنهاد خواهیم داد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها