×

فروشگاه ها ارتباط با ما

یاتاقان

اگر تمایل به خرید یاتاقان دارید. به شما پیشنهاد می‌کنیم به مراجع اصلی فروش یاتاقان که به صورت آنلاین اقدام به فروش کالا می‌کنند مراجعه کنید. این مراکز گستره وسیعی از انواع قطعات یاتاقان را با ویژگی‌های کیفی متفاوت در اختیار شما قرار می‌دهند. با وجود این شرایط، شما می‌توانید به جدیدترین مدل‌های روز بازار دسترسی داشته باشید و علاوه بر این، امکاناتی فراهم شده تا محصولات برندهای مختلف و ویژگی‌های کمی و کیفی آن‌ها را بتوانید به راحتی مقایسه کنید. با مقایسه محصولات و آنالیز دقیق آن ها، بدون صرف هزینه اضافی می‌توانید بهترین نوع یاتاقان را انتخاب و خریداری کنید. درصورتی که برای قیمت قطعات مکانیکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت یاتاقان

قیمت یاتاقان بسته به ضخامت، ابعاد، اندازه و سایز، نوع مدل و جنس آن متفاوت است. خوشبختانه به دلیل وجود فروشگاه‌ها و مراکز اینترنتی، این امکان فراهم شده تا افراد در هر لحظه از شبانه روز بتوانند در جریان آخرین تغییر قیمت یاتاقان در بازار قرار بگیرند. لیست قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای و بر طبق نرخ و نوسانات بازار به روزرسانی می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید به راحتی از طریق مراکز معتبر، قیمت روز یاتاقان را در اختیار داشته باشید. 
 

یاتاقان

تا به حال کلمه یاتاقان به گوشتان خورده است؟ یاتاقان‌ها یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین قطعاتی هستند که در صنایع مختلف به ویژه در صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تحرک، چرخش و امکان جابجایی در ابزار و قطعات مختلف به کمک یاتاقان انجام می‌شود. اینجا می‌توانیم با مثالی ساده و گویا نحوه کار یاتاقان را توضیح دهیم. یاتاقان با قرار گرفتن بین دو قطعه که این قطعات می‌توانند از جنس فلز باشند، کمک می‌کند تا در اثر حرکت کردن آن‌ها روی هم، هیچ مشکلی از جمله اصطکاک و سایش به وجود نیاید. از دیگر مزایای استفاده از یاتاقان عبارتند از: آسان‌تر کردن حرکت قطعات روی هم، جلوگیری از لرزش بین قطعات، محکم نگه داشتن قطعات روی هم و جلوگیری از شکست و خوردگی آن ها. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 

 

فروشگاه ها