×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید بلبرینگ و رولبرینگ

برای آسان‌تر کردن پروسه خرید بلبرینگ و رولبرینگ، می‌توانید در هر نقطه از کشور که حضور دارید، تنها با مراجعه به مراکز فروش اینترنتی، محصولات مورد نظر خود را از بین تنوع بالای تولیدات انتخاب و خریداری کنید. پروسه ثبت سفارش بعد از ورود اطلاعات شما به سرعت انجام شده و محصولات در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن در اختیارتان قرار می‌گیرند. درصورتی که برای خرید قطعات مکانیکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت بلبرینگ و رولبرینگ

قیمت بلبرینگ و رولبرینگ بسته به ویژگی‌های ظاهری و مدل‌های مختلفی که از آن‌ها در بازار موجود است متغیر می‌باشد. اگر سری به بازارهای فروش اینترنتی این محصولات بزنید، متوجه تنوع بالای آن‌ها خواهید شد که هریک در اندازه‌ها و سایزهای مختلفی عرضه می‌شوند و توانایی‌های مختلفی نیز در حین کار دارند. بنابراین برای استعلام دقیق قیمت می‌توانید به بخش محصولات فروشگاه مراجعه کرده و یا از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با مسئولین مربوطه تماس گرفته و در جریان آخرین قیمت محصولات قرار بگیرید. 
 

بلبرینگ و رولبرینگ

بلبرینگ و رولبرینگ دو قطعه بسیار کاربردی در صنایع مختلف هستند که از نظر طراحی و تکنولوژی ساخت تقریبا مشابه یکدیگر می‌باشند. یکی از تفاوت‌هایی که بین این دو قطعه وجود دارد عنصر غلطان به کار رفته در آن هاست. در قطعات رولبرینگ این عنصر به شکل استوانه‌ای و در بلبرینگ‌ها به شکل ساچمه است. علاوه بر این مورد، یکی از تفاوت‌های مهم بین بلبرینگ و رولبرینگ میزان مقاومتی است که هرکدام از آن‌ها در برابر فشار از خود نشان می‌دهند. بارهایی که به این دو قطعه وارد می‌شوند اصولا دو نوع هستند. بارها و فشارهای شعاعی و بارهای محوری. قطعات بلبرینگ توانایی این را دارند که هر دو نوع فشار و بار را به خوبی تحمل کنند. اما قطعات رولبرینگ تنها می‌توانند بارها و فشارهای شعاعی را تحمل کنند. از کاربردهای این قطعات می‌توان به صنایع خودروسازی، داروسازی، کشاورزی، غذایی و موارد بسیار دیگر اشاره کرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید قطعات و تجهیزات داشته باشید.

 

فروشگاه ها