×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شمش برنج

برای خرید شمش برنج باید نکاتی را مدنظر گرفت؛ ازجمله باید به رنگ و ظاهر آن توجه کرد. خرید شمس برنج یا همان فلز مس را با توجه هدف خود انجام دهید؛ چراکه این فلز با توجه به میزان مسی که در ترکیبات خود دارد، کاربردهای مختلفی پیدا می‌کند. راه‌هایی وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها تا حدود زیادی فلز برنج واقعی را از تقلبی تشخیص داد؛ اما راه بهتر این است که از یک کارشناس خبره و باتجربه در این زمینه استفاده کنید تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید. علاوه بر این حتماً خرید خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کرده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.
 

قیمت شمش برنج

اگر به این ماده مقداری روی اضافه شود، استحکام آن بالا رفته، سختی آن افزایش پیدا می‌کند و شکل‌پذیری آن نیز راحت‌تر می‌شود. علت تغییر رنگ شمش برنج هم به علت همین روی است؛ هر چه مقدار روی بیشتر شود، رنگ فلز برنج نیز روشن‌تر می‌شود؛ به‌این‌ترتیب برنج در رنگ‌هایی مثل زرد، نقره‌ای، قرمز و ... وجود دارد. ماده دیگری که در ترکیبات شمش برنج به مقدار زیاد وجود دارد، مس است؛ به عبارتی در حدود 55 الی 95 درصد این ماده را مس تشکیل می‌دهد. این مس در انواع مختلفی وجود دارد و با توجه به کاربردی که قرار است شمش برنج داشته باشد، از انواع مختلف مس در ترکیب شمش برنج استفاده می‌شود. با توجه به تمام این موارد قیمت فلز برنج با ترکیبات مختلف، متفاوت است.
 

شمش برنج

شمش برنج یا همان فلز مس آلیاژی است که ازلحاظ کارایی، در رده مس‌های تجاری قرار دارد. ازآنجایی‌که این ماده در برابر اکسیژن مقاومت خوبی دارد و میزان اکسایش بسیار ناچیز است، در برابر لکه مقاومت خوبی دارد و به همین دلیل زود کدر نمی‌شود. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که این فلز بسیار پرکاربرد باشد. از مهم‌ترین کاربردهای آن می‌توان به استفاده آن در تولید شیرآلات اشاره کرد. استفاده‌های دیگر آن در کارگاه‌های ریخته‌گری و در کارخانه‌ها در فرایند ذوب مجدد و همچنین تولید قطعات استفاده‌شده در گازرسانی است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.

فروشگاه ها