×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کک کلسینه

برای خرید کک به عنوان یک محصول صادراتی به دانش، اطلاعات و تخصص نیاز دارید. همچنین اگر قصد خرید کک از داخل را دارید، باید به قیمت آن که تحت تأثیر فرایند تولید است، توجه کنید. هرچه قیمت مواد اولیه در تهیه کک بالاتر باشد، قیمت نهایی کک کلسینه شده نیز بیشتر خواهد بود. همچنین کیفیت مواد اصلی به کار رفته در تولید کک، در تعیین قیمت کک کلیسینه مؤثر خواهد بود. در حال حاضر کشور چین بالاترین درصد تولید کک نفتی را در اختیار دارد. کک کلسـینه بـرای سـاخت آنـد در تولیـد آلومینیـوم و محصـولات مختلف کربنی یا گرافیتی به کار می‌رود. کاربرد کک نفتی به ساختار فیزیکی و میزان خلوص آن بستگی دارد . درصورتی که برای قیمت کک صنعتی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت کک کلسینه

کک نفتی را می‌توان در دو صورت آزمایشگاهی و صنعتی یافت. از آنجا که کک از نفت به دست می‌آید، با افزایش قیمت نفت، قیمت کک نیز افزایش می‌یابد. از سوی دیگر قیمت ارز به دلیل وارداتی بودن محصول، روی قیمت کک نفتی اثر خواهد داشت. اگر کک در داخل کشور تولید شود، عواملی مانند هزینه تولید، مواد اولیه و فرایند تولید کک روی قیمت آن مؤثر خواهد بود. بنابراین از آنجا که خرید و فروش کک کلسینه نیازمند دانش و مهارت خاصی است، بهتر است پیش از هر گونه اقدام در این زمینه، با کارشناسان امر مشورت کنید. مؤثرترین عامل در تعیین قیمت کک نفتی، گرید آن است. 4 نوع گرید یا درجه کک نفتی وجود دارد:
  •  کک با درصد سلفور کم یا زیاد
  •  کک نفتی کلسینه شده
  •  کک سبز
  •  کک سوزنی، کک تأخیری
بدین‌ترتیب می‌توان گفت مهم‌ترین نکته در قیمت کک نفتی کلسینه، میزان خلوص محصول است. نکتۀ مهم بعدی در خرید کک نفتی، آگاهی از میزان کربن موجود در آن است. برای مثال اینکه کک کلسینه 90 درصد کربن دارد یا 95 درصد، روی قیمت نهایی آن مؤثر خواهد بود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

فروشگاه ها