×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش چدن

 چدن یک آلیاژ آهنی با کاربرد های فراوان است که دارای ۲ الی ۴ درصد کربن می باشد. چدن یک آلیاژ بسیار سخت و ترد است و همین ویژگی ها  این امکان را به وجود می آورد که شمش چدن به یک آلیاژ بسیار عالی با قابلیت ریخته گری بسیار زیاد تبدیل شود. چدن ها دارای انواع مختلفی از جمله: چدن خاکستری، چکش خار، سفید، نشکن، با گرافیت فشرده، با گرافیت کروی و ... هستند، که تفاوت آن ها در درصد آلیاژ های مورد استفاده در در آن ها می باشد.
 

خرید شمش چدن

حتما پیش از اقدام به خرید شمش چدن، کیفیت مورد نظر خود را تعیین کنید و با توجه به کاربردی که مورد نیاز شماست، نوع چدن مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر هنگام خرید شمش چدن با ویژگی های آن آشنایی کافی نداشته باشید و با توجه به نیاز خود، محصول مناسب را خریداری نکنید قطعا سرمایه ی شما هدر خواهد رفت. فروش شمش چدن با توجه به دامنه ی گسترده کاربرد های و انواع مختلفی که دارند، توسط شرکت های مختلف صورت می گیرد و شما می توانید با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر خود را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. درصورتی که برای قیمت چدن نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شمش چدن

مهم ترین عاملی که در قیمت شمش چدن تاثیر دارد، کیفیت و درجه ی خلوص آن است. البته که انواع مختلف شمش چدن با توجه به کاربرد و ویژگی هایی که دارند، ویژگی هایی که دارند از قیمت متفاوتی نیز برخوردارند. نوسانات بازار به گونه ایست که قیمت ها ممکن است روزانه تغییر کنند بنابراین لازم است پیش از اقدام به خرید و یا فروش آن قیمت ها را چک کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

شمش چدن سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش چدن 12,200 تومان شایان مواد سفارش محصول

شمش چدن داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش چدن کوره بلند - فسفر: 0.03 - گوگرد 0.13 - 50 کیلوگرمی 11,600 تومان نیازیان سفارش محصول
شمش چدن 12,200 تومان شایان مواد سفارش محصول

شمش چدن وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش چدن زرند کرمان غیررسمی 13,600 تومان شایان مواد سفارش محصول
شمش چذن زرند کرمان رسمی 12,800 تومان شایان مواد سفارش محصول
شمش چدن زرند کرمان 12,100 تومان شایان مواد سفارش محصول

فروشگاه ها