×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ماهیچه ریخته گری

خرید ماهیچه ریخته گری به جنس ماهیچه ریخته گری می بایست توجه شود. اغلب از مخلوط ماسه و چسب برای تولید ماهیچه ریخته گری استفاده می شود هرچند در برخی موارد خاص و قطعات مخصوص از فولاد، چدن، گچ، کربن و گرافیت در ساخت ماهیچه ریخته گری استفاده می شود. در خرید ماهیچه ریخته گری باید توجه شود که ماسهای که در ساخت و تولید ماهیچه ریخته گری مورد استفاده قرار میگیرد معمولاً سیلیسی است و در برخی از موارد خاص از ماسه های زیرکنی، اولوینی، کرومیتی و شاموتی استفاده میشود. در خرید ماهیچه ریخته‌گری به ارزش و کیفیت قطعه ای که قرار است تولید گردد می بایست توجه شده و بر اساس اهمیت و کیفیت و سطح نهایی کار از ماهیچه ریخته گری مناسب استفاده گردد. از تجارتگرام می توانید برای قیمت تجهیزات ریخته گری اقدام نمایید.

قیمت ماهیچه ریخته گری 

قیمت ماهیچه ریخته‌گری با جنس آن در ارتباط است. قیمت ماهیچه ریخته گری که قابلیت هایی چون انعطاف کافی، استحکام مناسب، قابلیت عبور گاز، تغییرات حجمی اندک، دیرگدازی و ... را داشته باشد نسبت به سایر ماهیچه های ریخته گری بالاتر است. ماسهای که به‌عنوان ماده اولیه تولید ماهیچه ریخته گری مورد استفاده قرار میگیرد هرچه کروی و درشت تر باشد و قابلیت نفوذ گاز بیشتری را داشته باشد، قیمت ماهیچه ریخته گری نیز افزایش خواهد یافت.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 
 
 

فروشگاه ها