×

فروشگاه ها ارتباط با ما

غلاف ترمومتر

ترمومتر دستگاهی است که دما را بر اساس واحد سیلیسیوس، فارنهایت، کلوین و گرادیان اندازهگیری میکند. کلمه ترمومتر از دو کلمه تشکیل شده که عبارتند از Thermo به معنای گرما و Meter به معنای اندازه گیری که هر دو کلمه یونانی هستند. دمای فلز مذاب در صنعت ریخته گری می بایست در حد مشخص و مورد نیاز بخش کنترل کیفیت باشد زیرا دمای پایینتر از حد مجاز سبب میشود تا ریخته گری دچار مسائل و مشکلات فنی و ساختاری فراوانی گردد نظیر کاهش عمر عایق کوره و پاتیل، ازبین‌رفتن برخی عناصر مفید در مذاب، تغییر فاز و ماهیت مذاب، سوختن قالب و تغییر فرم قالب، جذب گاز و ماسیدن مذاب در پاتیل، نرسیدن مذاب به‌تمامی قسمتهای قالب، نرسیدن مذاب به خواص موردنظر و ... همچنین دمای بیش از حد مجاز نیز اتلاف انرژی و ازبین‌رفتن برخی از خواص مواد را شامل میشود. به دلایل گفته شده تعیین درجه حرارت فلز مذاب اهمیت زیادی دارد. از تجارتگرام می توانید برای قیمت تجهیزات ریخته گری اقدام نمائید.
 

خرید غلاف ترمومتر

خرید غلاف ترمومتر باید توجه شود که این محصول هم جزو محصولات وارداتی است و هم در داخل کشور تولید میشود. به‌منظور خرید غلاف ترمومتر ابتدا می بایست کیفیت مورد نظر را در نظر بگیریم. درجه حرارت و نوع مذابی که سعی در تعیین دمای آن را خواهیم داشت در خرید غلاف ترمومتر تاثیر دارد. در خرید غلاف ترمومتر به جنس، نوع بدنه، طول بدنه، تعیین نوع اتصال و قطر مجرای داخلی باید توجه شود. جنس علاف ترمومتر بر اساس جنس سیال تعیین میشود. در نوع بدنه غلاف ترمومتر باید در نظر بگیریم که بدنه پلهای پاسخ سریعتری به کاربر میدهد و زمانی که به خرید غلاف ترمومتر می پردازیم می بایست اهمیت زمان پاسخگویی را برای خودمان تعیین کنیم. حتی زمانی که سرعت سیال عبوری بالا باشد بهتر است خرید غلاف ترمومتر با بدنه مخروطی انجام شود. در خرید غلاف ترمومتر باید در نظر بگیریم که قطر مجرای داخلی به طور استاندارد 26/0 تا 385/0 اینچ می باشد.
 

قیمت غلاف ترمومتر

قیمت غلاف ترمومتر باتوجه‌به راحتی استفاده از ترمومتر تغییر خواهد کرد. واضح است که هرچه استفاده از ترمومتر سهل و آسان باشد قیمت غلاف ترمومتر نیز بالاتر خواهد بود. راحتی استفاده از ترمومتر سبب می گردد تا کاربرد در حین تعیین دما تمرکز بالاتری بر مذاب داشته باشد. هرچه وزن و حجم ترمومتر کمتر باشد قیمت غلاف ترمومتر بالاتر میرود. فرم دسته و بدنه و زاویه درجه نمایشگر دما همگی سبب افزایش قیمت غلاف ترمومتر خواهند شد. غلاف ترمومتر بستگی به این دارد که از چه گرید و کیفیتی از غلاف ترمومتر استفاده می شود. سایز غلاف، طول غلاف و جنس غلاف در قیمت غلاف ترمومتر تأثیرگذار خواهند بود. ترموول یا همان غلاف ترمومتر به‌منظور محافظت از حسگر دما در برابر شرایط سخت و امکان خارج کردن حسگر از محل خود بدون توقف فرایند به کار میروند. در واقع غلاف ترمومتر اتصال لوله ای شکل است که به‌عنوان حایل بین سیال و حس‌گر دما یا همان ترمومتر عمل خواهد کرد. اتصال غلاف ترمومتر به ترمومتر به‌صورت فلنجی، پیچی یا جوشی است. روش اتصال غلاف ترمومتر به ترمومتر بر قیمت غلاف ترمومتر تاثیر خواهد داشت. شکل غلاف ترمومتر میتواند به‌صورت مستقیم، پلهای یا مخروطی باشد و شکل غلاف ترمومتر در قیمت غلاف ترمومتر تاثیر خواهد گذاشت. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

غلاف ترمومتر فولاد نیشابور

شرح محصول قیمت فروشنده
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 18,500 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 19,500 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 21,000 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 23,000 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 25,000 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
غلاف ترمومتر آذربان نسوز آریا 27,000 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول

فروشگاه ها