×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات مس

بازیافت مس ارزشمند می باشد این ارزشمندی به دلیل کاربردهای فراوان این فلز می باشد. یکی دیگر از دلایل بازیافت ضایعات مسی این است این فلز سنگین می باشد و دارای قیمت بالاتری بوده و ارزش بیشتری دارد از این رو در ساخت تجهیزات و وسایل مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل اهمیت بازیافت ضایعات مس می توان به اثرات زیست محیطی مفیدی که به همراه دارد اشاره کرد. بازیافت مس از عملکرد های ارزشمند و حیاتی برای محیط زیست است که بازیافت در کشور های توسعه یافته جهان به عنوان یک صنعت مهم و درآمدزا تبدیل شده است. کارخانه های بازیافت مس تجهیزات، وسایل و قطعات مسی روی همیشه تولید می شود. بازیافت مس و استفاده مجدد از این فلز باعث می شود که سرمایه های ملی  حفظ شود.
بازیافت مس یک جایگزین مناسب برای حفظ ذخایر و جلوگیری از اتلاف انرژی است. در گذشته برای دسترسی به مس باید به معادن سنگ می رفت و مراحل دشواری طی میشد تا به مس دست می یافتیم اما امروزه بخش زیادی از مس از طریق بازیافت ضایعات مس تهیه می شود. همچنین با استفاده از چرخه بازیافت مس، درآمد ملی و میزان اشتغال بالا رفته است.
 

خرید ضایعات مس

خرید ضایعات مس به دلیل ارزش بالای این نوع فلز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای خرید ضایعات فلز های با ارزشی چون مس لازم است که از قیمت دقیق و به روز آن ها اطلاع داشته باشید. بنابراین پیش از اقدام به خرید می توانید قیمت روز ضایعات را از سایت های معتبر چک کنید و به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت عمده بار از قیمت خرده بیشتر است.
 

قیمت ضایعات مس

قیمت ضایعات مس همیشه ثابت نیست و همراه با تغییرات قیمت دلار، تغییر می کند. البته عوامل بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که در تعیین قیمت آن موثر هستند‌‌. قیمت مس جهانی، میزان تقاضای بازار و عوامل پیش بینی نشده ی بسیار زیاد دیگری هستند که می توانند بر قیمت ضایعات مس تاثیر بگذارند.

بازیافت ضایعات مس چگونه می باشد؟

ضایعات مس دارای انواع مختلفی است و شامل ظروف مسی، ضایعات مس مخابراتی، لوله ها، کابل های سیم، قطعات ضخیم مس، کابل و سیم های روکش دار می شود. صنعت های بازیافت از ‌جمله بازیافت ضایعات مس از صنعت های مهم در کشور های پیشرفته است.  در طی مراحل بازیافت ضایعات مسی جمع آوری، پاکسازی و ذوب می شوند و در نهایت به شمش های مس تبدیل شده و برای مصرف دوباره به بازار عرضه می شوند. این چرخه بازیافت هیچگاه توقف نخواهد شد‌. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها