×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کورد وایر

کورد وایر یک لوله فلزی توخالی است که با مخلوطی از فلز، املاح معدنی و پودر مواد شمیایی پر شده است. بیشتر پودر آن از آهن است و مقدار مواد اضافه شده به آن متغیر است. برای به دست آوردن کیفیت جوشکاری مختلف، عناصر دیگری افزوده می‌شود، اما این ترکیبات در میان تولیدکنندگان فلز فیلر یا پرکننده اختصاصی هستند. انجمن جوشکاری آمریکا (AWS) کورد وایر را به وسیله قدرت کششی، شرایط گازی و شیمی رسوب جوشکاری بر طبق تاثیر استحکام طبقه‌بندی کرده‌اند. قطر کورد وایر 0.035 تا 32/3 اینچ است و مناسب انواع فولادها از جمله فولاد با آلیاژ متوسط، فولاد با آلیاژ کم و فولاد ضد زنگ است. با این وجود، برای فلز ورق جوشکاری توصیه می‌شود. کورد وایر می‌تواند در جوشکاری مورد استفاده قرار گیرد و مناسب جوشکاری عمودی، افقی و سطح صاف است. کورد وایر با یک فرایند انتقال اسپری به کار می‌رود که معمولا  به 75/25 آرگون/CO2 یا ترکیب غنی از گاز آرگون نیاز دارد. غلاف بیرونی کورد وایر باعث انتقال همه جریان جوشکاری به محل کار می‌شود.
 

خرید کورد وایر 

 
برای خرید کورد وایر چون که این محصول کاربرد فراوانی ندارد، تولید آن نیز به طبع کمتر از دیگر محصولات متالوژی و صنعتی است. اما اگر به هنگام خرید کورد وایر دانش و تجربه کافی را نداشته باشید بدون شک باعث از دست رفتن سرمایه و متضرر شدنتان خواهد شد.
 

قیمت کورد وایر

از آنجا که  قیمت و نرخ ارز همیشه در حال نوسان است قیمت محصولات صنعتی نیز تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند یکی دیگر از موارد که بر قیمت کورد وایر نقش دارد بدون شک کیفیت و کارخانه سازنده آن است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 

فروشگاه ها