×

فروشگاه ها ارتباط با ما

الکترود

الکترود از کاربردی‌ترین تجهیزات در صنایع مختلف است. یکی از کاربردهای ویژه و مخصوص الکترود مربوط به صنعت جوشکاری است. در شرح ساخت این قطعه می‌توان اینطور گفت که از یک هسته داخلی به همراه نوعی پوشش که روی آن قرار گرفته تشکیل می‌شود. این قطعه فلزی است و می‌توان به کمک آن مراحل انجام جوشکاری را به بهترین شکل ممکن انجام داد. الکترودها را براساس فاکتورهای مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. برخی از پارامترهایی که باعث تنوع دسته‌بندی در الکترود می‌شوند عبارتند از: تنوع در جنس پوشش الکترود، تنوع الکترود براساس ویژگی‌ها و نوع ساخت و همچنین تنوع براساس ضخامت الکترود. 
 

خرید الکترود

در خرید الکترود می‌بایست به نکات مهمی دقت داشته باشید. الکترود از آن دست قطعاتی است که دارای مشخصه ها، شناسه و علامت‌های مختلفی است. این علامت‌ها بدون دلیل بر روی محصول حک نشده و در واقع گویای این هستند که هر الکترود برای چه کاری ساخته شده است. شما می‌توانید به کمک اطلاعات محصول از حالت جوش، ضخامت الکترود، نوع جوشکاری که می‌شود با این قطعه انجام داد و موارد بسیار دیگر مطلع شوید. این اطلاعات می‌بایست به صورت دقیق از طریق فروشندگان کالا در اختیار شما قرار بگیرند. با شناخت بهتر دسته‌بندی‌های مختلف الکترود و نحوه کار هرکدام از آن ها، انتخابی بهتر و خریدی رضایت بخش را تجربه خواهید کرد. درصورتی که برای قیمت قطعات الکتریکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت الکترود

با توجه به تنوعی که در تولید الکترودها مشاهده می‌شود، نمی‌توان قیمت مشترکی برای تمامی این محصولات تعیین کرد و هرکدام بسته به شرایط ساخت و ویژگی‌های فیزیکی از قیمت‌های متفاوتی برخوردار هستند. بسیاری از برندهای تولیدکننده شرایطی را فراهم می‌کنند تا علاقمندان و متقاضیان الکترود بتوانند برای آگاهی از قیمت الکترود به این سایت‌ها مراجعه کنند. در این مراکز، لیست قیمت روز الکترود در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد و مبنای این محاسبات براساس نرخ بازار، کیفیت کالا و هزینه‌های برآورد شده در تولید محصول است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 

 

فروشگاه ها