×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فلزات آهنی

سازه‌‌های بتنی حاوی آهن است و ماشین‌‌های الکتریکی از جمله ترانسفورماتور به آهن بستگی دارند. اتومبیل‌‌ها عمدتاً آهنی هستند و بسیاری از وسایل آهنی با لایه‌  محافظی از جنس قلع پوشیده شده‌اند. اتصال دهنده‌‌ها مانند میخ و پیچ‌هایی که استفاده می ‌شوند، معمولاً از نوع آهنی هستند. ویژگی‌‌های آهن بسیار بوده و یکی از آن ‌ها این است که آهن در هوای مرطوب زنگ می‌زند اما در هوای خشک اینگونه نیست و به راحتی در اسیدهای رقیق حل می‌شود. آهن از نظر شیمیایی فعال است و دو سری اصلی از ترکیبات شیمیایی، ترکیبات آهن دو ظرفیتی (II) یا آهنی و ترکیبات سه ظرفیتی آهن  (III) را تشکیل می‌دهد.
 

خرید فلزات آهنی 

آهن و آلیاژهای آن مانند چدن و انواع فولاد جزو فلزات آهنی به‌شمار می‌روند. در حدود 90% از مصنوعات و قطعات ماشین‌آلات از فلزات است. از دلایل مصرف زیاد در صنعت می‌توان استحکام زیاد و فراوانی سنگ آهن در طبیعت را نام برد. ایران یکی از کشورهایی است که از لحاظ سنگ معدن آهن بسیار غنی است. در صنعت از آهن خاصی استفاده نمی‌گردد زیرا آهن خالص بسیار نرم است چدن از ترکیب خالص باکربن (ذغال) سیلیسیم، فسفر ، منگنز گوگرد و انواع فولادها از ترکیب آهن خالص با کربن، نیکل ، کرم، کبالت تهیه می‌گردد. برای خرید فلزات آهنی و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 

قیمت فلزات آهنی 

آهن یک ماده عالی و متنوع برای ساخت و ساز است که قوی و سخت بوده و به راحتی شکل گرفته و کار می‌کند و از همه مهم‌تر قیمت آهن ارزان است و در مقایسه با گزینه‌های دیگر در اولویت قرار دارد. آلومینیوم یک رقیب قدرتمند برای آهن است با این حال، قابلیت انعطاف ‌پذیری آلیاژهای آهن و کربن با هیچ ماده  دیگری قابل تطبیق نیست. ویژگی‌‌های آهن باعث شده که این فلز بیشتر به عنوان فلزی شناخته می‌‌شود که به ما سلاح و ابزار می‌‌دهد و توانایی آن با استفاده از آلیاژها و عملیات حرارتی متناسب با هر کاربرد، آن را به فلز اصلی در فناوری تبدیل می‌کند. آهن متداول ‌ترین فلز در زندگی روزمره است که همیشه به شکل اشیای تولید شده رواج دارد و معمولاً با روکش محافظ پوشانده می‌‌شود. از طریق تجارتگرام به بهترین قیمت فلزات آهنی خواهید رسید.