×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه فلوت

نخست باید بدانیم که شیشه فلوت را می‌توان به دو صورت عمده و جزئی تهیه کرد. در زمان خرید شیشه فلوت توجه به نکاتی لازم و ضروری است از جمله: سطح روی شیشه را دقیق بررسی کرد چون سطح آن باید صاف، مسطح و بدون هیچ‌گونه خمیدگی و انحنایی باشد، در غیر این صورت شیشه کیفیت مطلوبی ندارد. هنگام خرید شیشه فلوت توجه داشته باشیم که در ابعاد استاندارد و موردنیاز خود این شیشه‌ها تهیه شود. در زمان خرید شیشه فلوت توجه به ضخامت و قطر آن اهمیت زیادی دارد؛ زیرا شیشه با توجه به ضخامتی که دارد، دارای کاربردهای متفاوتی است. برای اطلاع از تعرفه‌های جدید می‌توان لیست قیمت‌ها را تهیه کرد و متناسب با سرمایه و نیاز خود، محصول را خریداری کرد.
 

قیمت شیشه فلوت

به طور کلی نوسانات قیمت بازار، تورم و نرخ‌ارز بر روی این محصول بی‌تأثیر نخواهد بود؛ بنابراین با هر نوسان قیمتی، از قیمت شیشه فلوت کاسته و یا افزایش می‌یابد. شیشه فلوت در ابعاد مختلفی تولید می‌شود که هر یک از این ابعاد تعیین‌کننده قیمت شیشه فلوت است برای نمونه شیشه فلوت بزرگ در ابعاد 2.25 و 3.34 و شیشه فلوت متوسط ابعادی 1.67 دارد. 
قیمت شیشه فلوت به عواملی مانند ضخامت شیشه و کیفیت آن بستگی دارد، هر چقدر شیشه فلوت دارای ضخامت و کیفیت بالاتری باشد، قیمت شیشه فلوت افزایش پیدا می‌کند و برعکس در صورت عدم کیفیت مناسب از قیمت شیشه فلوت کاسته می‌شود. یکی از عوامل مهم در قیمت‌گذاری شیشه، نوع مواد به‌کاررفته در تولید آن است. علاوه بر مواد اولیه که در ساخت این شیشه به کار می‌رود، افزودن سایر مواد پالایش‌دهنده‌ها و رنگ‌ها می‌تواند قیمت شیشه فلوت را افزایش دهد. درصورتی که برای قیمت شیشه ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

شیشه فلوت

شیشه فلوت یا تخت شیشه‌ای کاملا صاف و بدون‌ موج است که پس از بیرون‌آوردن شیشه از کوره، آن را در حوضچه مذاب قلع قرار می‌دهند تا به صورت صاف و مسطح و ضخامت‌دار درآید و تبدیل به شیشه فلوت شود. نام دیگر این شیشه، شیشه جام و سکوریت‌نشده است که در صنعت نمای ساختمان کاربرد بیشتری دارد. ابتدایی‌ترین شکل شیشه تولیدشده، شیشه فلوت است. شیشه فلوت در ضخامت‌های 2 میلیمتر تا بیش از 20 میلیمتر تهیه و به بازار عرضه می‌شود، ولی معمولا شیشه‌هایی که ضخامت آن‌ها 4-12 میلیمتر است بیشتر در ساختمان‌ها کاربرد دارد. شیشه فلوت با روش خاصی که تولید می‌شود، اغلب بدون موج و خمیدگی است و از این جهت در ساختمان‌ها و پنجره مصرف زیادی دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

 

فروشگاه ها