×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پروفیل صنعتی

پروفیل صنعتی یک سازه فلزی است که ابعاد بزرگ و ضخامت بالایی دارد. مقطع پروفیل های صنعتی ثابت است و در اشکال مختلفی ساخته می شوند. بد نیست بدانید که این سازه یکی از بهترین محصولات صنعت فولاد سازی است و کارایی فوق العاده ای دارد. البته نا گفته نماند که این سازه در حال حاضر در انواع مختلفی به باراز عرضه می شود و از این طریق فرصتی فراهم شده است که مصرف کننده طبق نیاز خود از مزیت های این وسیله استفاده کند. 
 

قیمت پروفیل صنعتی 

مقدار قیمت پروفیل های صنعتی بر اساس مؤلفه های مختلفی تعیین می شود و از آن جایی که اکثر این مؤلفه ها ثبات ندارند و مدام تغییر می کنند این محصول در بازه های زمانی مختلف با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود. این در حالی است که این وسیله برای ساخت پروژه های بزرگ و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 

خرید پروفیل های صنعتی 

اکثر پروفیل های صنعتی که در ایران تولید می شوند کیفیت بالایی دارند و کارایی آن ها مورد تأیید است. شما می توانید از طریق مراجعه به یک فروشگاه معتبر بهترین نوع این وسیله را خریداری کنید. فقط حتماً حتماً هنگامی که برای خرید پروفیل های صنعتی به بازار مراجعه می کنید به مشخصات فیزیکی این سازه توجه کنید تا در حین استفاده از آن به مشکل نخورید. برای بررسی لیست قیمت فلزات آهنی با ما همراه باشید.
 

 

پروفیل صنعتی سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
قوطی و پروفیل 1.5 میلی متر فولاد 32,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 2 میلی متر فولاد 24,771 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 2.5 میلی متر فولاد 23,028 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
قوطی و پروفیل 3 میلی متر فولاد 23,033 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول

پروفیل صنعتی نیکان

شرح محصول قیمت فروشنده
پروفیل نیکان سایز ۲ 26,100 تومان مجموعه آهن آلات دشتی سفارش محصول
پروفیل نیکان سایز ۲.۵ 24,700 تومان مجموعه آهن آلات دشتی سفارش محصول

فروشگاه ها