×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فرومنگنز کم کربن

وقتی سیلیکون منگنز مایع با سنگ منگنز یا MnO غنی از سرباره واکنش نشان می‌دهد، این سیلیکون با افزایش مقدار منگنز آلیاژ بدون افزایش مقدار کربن اکسیدی می‌شود. این روش معمولا در آفریقای جنوبی برای تولید انواع فرومنگنز کم کربن با 75 الی 80 درصد فرومنگنز و مقدار کربن 0.1 درصد تا 2 درصد استفاده می‌شود. هرچقدر مقدار کربن در آن بیشتر باشد، قیمت آن کاهش می‌یابد. کوره برقی رایج برای تولید فرومنگنز کم کربن از نوع کوره ثابت است که سیلیکو منگنز به عنوان ماده خام به کار می‌رود و سنگ منگنز به وسیله سیلیکون القا می‌شود. در حین عملیات، مواد خام به طور کامل ذوب می‌شوند که با تولید فرومنگنز پر کربن یا سیلیکو منگنز متفاوت است. در این روش، تشعشع حرارت از سطح کوره بسیار زیاد است. با پیشرفت بیشتر در این زمینه، دمای ذوب آلیاژ به دمای بالای 1650 تا 1900 درجه سانتی‌گراد رسیده است.
 

خرید فرومنگنز کم کربن

برای تهیه این محصول باید اگاهی لازم در مورد کارایی و کاربرد آن داشت. برای خرید فرومنگنز کم کربن اگر دانش کافی در این زمینه را دارید مشکلی پیش روی شما نخواهد بود در غیر اینصورت باید از افرادی که تجربه کافی در این زمینه را دارند یاری بگیرید. در تجارت گرام متخصصان ما آماده ارائه مشاوره در مورد خرید فرومنگنز کم کربن به شما عزیزان هستند.
 

قیمت فرومنگنز کم کربن

برای خریداران در کنار کیفیت محصول قیمت آن نیز بسیار با اهمیت است. در نتیجه قیمت فرومنگنز کم کربن نیز برای افرادی که مشتری آن هستند مد نظر است. در ادامه برخی از مواردی که در تعیین قیمت این ماده نقش دارند بیان میکنیم هزینه تولید، نرخ تورم و ارز، میزان عرضه و تقاظا، نرخ جهانی محصول از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت نهایی فرومنگنز کم کربن تاثیر گذارند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.

 

فرومنگنز کم کربن هند

شرح محصول قیمت فروشنده
فروکروم کم کربن 137,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
فرومنگنز کم کربن 11,500 تومان شایان مواد سفارش محصول

فروشگاه ها