×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش منیزیم

بعد از عناصر آهن و آلومینیوم، این عنصر منیزیم است که جزء فراوان ترین عناصر موجود در پوسته زمین است. شمش منیزیم از این عنصر تولید می شود و می توان برای آن کاربردهای زیادی در صنعت ریخته گری نام برد. فرایند حرارتی احیایی، روشی است که به وسیله آن شمش منیزیم تولید می شود. از ویژگی های بارز شمش منیزیم می توان به سطح چگالی پایین آن، مقاومت و استحکام بسیار بالا در مقابل انواع خوردگی و ضربه نسبت به آلیاژها و قطعات آلومینیومی، ضریب انبساط حرارتی بالا، فرایند و پروسه ساخت و ریخته گری بسیار مناسب و موارد بسیار دیگر اشاره کرد.
 

خرید شمش منیزیم

خرید شمش منیزیم به دو صورت امکان پذیر است. شما بسته به نیاز و شرایط کاری خود می توانید این محصولات را به دو صورت آزمایشگاهی و صنعتی تهیه کنید. قطعا هرکدام از این دو نوع شمش منیزیم کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند. خریداران می توانند این محصولات را در قالب های متفاوت و به صورت گرمی یا بشکه ای سفارش دهند. شما می توانید برای خریدی مطمئن، به فروشگاه های معتبری که در زمینه تجهیزات ریخته گری فعالیت می کنند مراجعه کرده و بهترین و خالص ترین نوع شمش منیزم را از این مراکز خریداری کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت منیزیم داشته باشید.
 

قیمت شمش منیزیم

علاوه بر کارخانجات داخلی، کشورهایی همچون روسیه، چین و آلمان نیز در زمینه تولید و عرضه انواع شمش منیزیم فعالیت می کنند. به همین دلیل ما در بازار، با انواع محصولات تولید داخل و محصولات وارداتی از سایر کشورهای تولیدکننده رو به رو هستیم که هریک در سطوح کیفی مختلفی قرار می گیرند. قیمت شمش منیزیم نیز کاملا متاثر از این میزان کیفیت است. هرچه درصد خلوص شمش بالاتر باشد قطعا کیفیت بهتر و قیمت بالاتری خواهد داشت. علاوه بر این موارد، وارداتی بودن شمش منیزیم نیز می تواند در قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 

شمش منیزیم داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش منیزیم 250,000 تومان سرو آلومینیوم سفارش محصول
منیزیم 7.5 کیلویی چینی خلوص 99.95 250,000 تومان سرو آلومینیوم سفارش محصول
شمش منیزیم 250,000 تومان متال میثم سفارش محصول

فروشگاه ها