×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید جوانه‌زا باریمی

خرید جوانه زا باریمی در صنعت به‌صورت بشکه یا کیسهای است. در خرید جوانه زا باریمی به کیفیت کار باید توجه شود. هرکدام از گریدهای جوانه زا باریمی سطح کیفی متفاوتی دارند، لذا در خرید جوانه زا باریمی به گرید مورد نیاز باید توجه شود. جوانه زا باریمی به میزان 2/0 تا 4/0 درصد به پاتیل چدن خاکستری و به میزان 3/0 تا 5/0 درصد به پاتیل چدن نشکن یا داکتیل اضافه خواهد شد، لذا در  زمان خرید جوانه زا باریمی به مقدار و حجم خرید جوانه زا باریمی می بایست توجه شود. اگر جوانه زا باریمی به جریان مذاب اضافه شود در چدن خاکستری به میزان 05/0 تا 15/0 درصد و در جریان چدن داکتیل یا نشکن به میزان 1/0 تا 25/0 درصد خواهد بود که این عوامل در خرید جوانه زا باریمی تاثیر خواهد گذاشت.
درصورتی که برای قیمت جوانه زا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت جوانه زا باریمی 

قیمت جوانه زا باریمی باتوجه‌به گریدهای مختلف آن متفاوت خواهد بود. جوانه زا باریمی را میتوان در سه گرید دسته بندی کرد. جوانه زا فرو سیلیسیم حاوی استرانسیم، جوانه زا باریمی حاوی باریم و جوانه زا باریمی فرو سیلیسیم حاوی زیرکونیوم. جوانه زا باریمی حاوی استرانسیم توانایی زیادی در ازبین‌بردن حفرههای سفید دارد. این نوع از جوانه زا باریمی جهت بهبود شکل و توزیع گرافیت در ریخته گری هایی  که دیواره نازک دارند کاربردی و مفید است.
جوانه زا باریمی حاوی باریم توانایی زیادی در تقویت گرافیت سازی دارد و همچنین میتوان از جوانه زا باریمی حاوی باریم در فرایند ریخته گری با دیواره نازک استفاده کرد و شکل را بهبود بخشید. جوانه زا باریمی فروسیلیسیم حاوی زیرکونیوم به‌منظور اکسیداسیون زدایی، بهبود روانگی آهن مذاب و کاهش تمایل چدن به ایجاد اثر دهان سفید و ایجاد گرافیت یکنواخت میگردد. قیمت جوانه زا باریمی  فرو سیلیسیم از سایر گریدها پایینتر است، زیرا در این جوانه زا باریمی آلومینیوم و کلسیم موجود نبوده و این امر سبب کاهش راندمان تشکیل جوانه در جوانه زاهای حاوی استرانسیوم خواهد شد. قیمت جوانه زا باریمی متناسب با سایز این محصول متفاوت خواهد بود.
سایز عرضه جوانه زا باریمی در دو سایز 2/0 تا 6/0 میلیمتر و 2 تا 6  میلیمتر انجام میگیرد. در جوانه زا باریمی علاوه بر سیلیسیم و باریم از آلومینیوم و کلسیم نیز استفاده میشود. درصد هر کدام از این فلزات در جوانه زا باریمی در قیمت جوانه زا باریمی تاثیرگذار خواهد بود. میزان ناخالصیهای موجود در جوانه زا باریمی در قیمت جوانه زا باریمی تاثیرگذار است. زیرا هر چه ناخالصیها در جوانه زا باریمی کمتر باشد، پاتیلهای تمیزتری خواهیم داشت و خطر نقص در ریخته گری نیز کاهش خواهد یافت. ناخالصی کمتر در جوانه زا باریمی سبب میشود تا در دمای پایین تا 1300 درجه سانتیگراد ناخالصیها حل گردند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها