×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید جوانه‌زا سوپرسید

خرید جوانه زا سوپرسید به گرید جوانهزا سوپرسید بستگی دارد. در خرید جوانهزا سوپرسید میبایست به ابعاد جوانهزا سوپرسید توجه شود. در خرید جوانهزا سوپرسید باید توجه شود که اغلب در چدن داکتیل با قابلیت تبرید بالا بکار میرود. خرید جوانهزا سوپرسید در بشکه و یا به‌صورت کیسهای خواهد بود. درصورتی که برای قیمت جوانه زا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

قیمت جوانه زا سوپرسید 

قیمت جوانه زا سوپرسید به گرید جوانه زا سوپرسید بستگی دارد. سه نوع جوانه زا سوپرسید داریم که عبارتند از جوانه زا فروسیلیسیم حاوی استرنسیم، فروسیلیسیم حاوی باریم و جوانه زا فروسیلیسیم حاوی زیرکونیوم. جوانهزا فروسیلیسیم حاوی استرانسیم توانایی بالایی در ازبین‌بردن حفرههای سفید، بهبود شکل و توزیع گرافیت در ریختهگریهایی که دیواره نازک دارند استفاده میشوند و جوانهزا بسیار مؤثری جهت استفاده در چدن خاکستری است.
جوانه زا سوپرسید نوع فروسیلیسیم حاوی باریم نیز گرافیت سازی را تقویت کرده و سبب بهبود شکل و توزیع گرافیت در ریختهگریهایی با دیواره نازک میشوند. جوانه زا سوپرسید حاوی زیرکونیوم به‌منظور اکسیداسیون زدایی کاربرد دارد و در بهبود روان بودن آهن مذاب یا سیالیت آهن مذاب و کاهش تمایل چدن به اثر دهان سفید و تولید گرافیت یکنواخت از نوع A کاربرد دارد. ابعاد جوانه زا سوپرسید بر قیمت جوانه زا سوپرسید مؤثر است. جوانه زا سوپرسید در ابعاد 2/0 تا 7/0 و یا 2 تا 6 در بازار موجود است. اکثر کارگاههای ریختهگری میزان جوانه زا سوپرسید را یک‌سوم تا دو سوم سایر جوانه زاها مصرف میکند بنابراین قیمت جوانه زا سوپرسید بالاتر است. قیمت جوانه زا سوپرسید باتوجه‌به کیفیت آن متفاوت بوده و این جوانه زا در داخل تولید و یا از کشورهای دیگر وارد میشود.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

جوانه‌زا سوپرسید چین

شرح محصول قیمت فروشنده
سایز 0/2-0/6 110,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
سایز 2-6 105,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
جوانه زا زیرسینوک 0.2 - 0.6 11,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
جوانه زا زیرسینوک 2 -6 10,500 تومان شایان مواد سفارش محصول

فروشگاه ها