×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید جوانه‌زا زیرکونیومی

خرید جوانه زا زیرکونیومی به کیفیت کار باید توجه شود و بر اساس کیفیت از گرید مناسب جوانه زا زیرکونیومی استفاده شود. جوانه زا زیرکونیومی به‌محض اینکه به وان فولاد مذاب اضافه میشود با اکسیژن، نیتروژن و گوگرد ترکیب میشود و یکی از موارد خرید جوانه زا زیرکونیومی آن است که برای فولاد مذابی استفاده گردد که درصد گوگرد در آن 02/0 درصد یا بالاتر است. خرید جوانه زا زیرکونیومی به‌صورت بشکه یا کیسه است. در خرید جوانه زا زیرکونیومی میبایست به ابعاد مورد نظر توجه شود.
زیرا در ابعاد 2/0 تا 7/0 میلیمتر و یا 2 تا 6 میلیمتر به بازار عرضه میشود. جوانه زا زیرکونیومی در چدن خاکستری با سطح گوگرد بالای 35/0 درصد مورد استفاده قرار گرفته و به این نکته در خرید جوانه زا زیرکونیومی میبایست توجه گردد. جوانه زا زیرکونیومی در چدن داکتیل یا چدن نشکن کاربرد بیشتری داشته و در خرید جوانه زا زیرکونیومی باید به این مورد توجه شود. درصورتی که برای قیمت جوانه زا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت جوانه زا زیرکونیومی

قیمت جوانه زا زیرکونیومی مطابق با گرید متفاوت خواهد بود. جوانه زا زیرکونیومی دارای 3 گرید متفاوت است. جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیوم حاوی استرانسیم، جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیم حاوی باریم و جوانه زا زیرکونیومی فروسیلیسیوم حاوی زیرکونیوم. جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیم حاوی استرانسم در ازبین‌بردن حفره های سفید توانایی بالایی دارد که این امر سبب بهبود شکل ظاهری و توزیع گرافیت در ریخته گری با دیواره نازک خواهد شد.
جوانه زیرکونیومی حاوی باریم در گرافیت سازی توانایی زیادی داشته و سبب بهبود شکل و توزیع گرافیت در فرایند ریخته گری میشود. جوانه زا زیرکونیومی فرو سیلیسیم حاوی زیرکونیوم نیز توانایی زیادی در تقویت گرافیت دارد. همچنین سبب سیالیت آهن مذاب و کاهش تمایل به ایجاد اثر دهان سفید در چدن میگردد. کارایی افزودنیهای زیرکونیوم با باقیمانده فلز محلول در اسید اندازهگیری نمیشود و بلکه باتوجه‌به میزان آخال هایی که به‌گونه‌ای مفید اصلاح میشوند اندازه گیری میشوند و از این بابت قیمت جوانه زا زیرکونیومی متفاوت خواهد بود. آلیاژ زیرکونیوم به‌عنوان کم هزینه ترین منبع به‌عنوان افزودنیهای فولاد است، لذا قیمت جوانه زا زیرکونیومی نسبت به سایر جوانهزاها پایینتر است. قیمت جوانه زا زیرکونیومی باتوجه‌به ابعاد متفاوت است. جوانه زا زیرکونیومی در ابعاد 2/0 تا 7/0 میلیمتر و 2 تا 6 میلیمتر به بازار عرضه میشود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

جوانه‌زا زیرکونیومی چین

شرح محصول قیمت فروشنده
سایز 2-6 105,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
سایز 0/2-0/6 115,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
سایز 2-6 10,500 تومان شایان مواد سفارش محصول
سایز 0/2 - 0/6 11,500 تومان شایان مواد سفارش محصول

فروشگاه ها