×

فروشگاه ها ارتباط با ما

لوله درزدار

لوله‌های درزدار یا Welded Pipe یا لوله با درز جوش در این روش ورق فولادی با ضخامت موردنظر و بر ساس سایز لوله برش و پس از عبور از غلتک های نورد به شکل گرد در می آیند. در ادامه درز به وجود آمده جوشکاری شده و به این روش نورد گفته می شود. به‌منظور جوشکاری درزجوش در این روش از دو نوع روش جوش استفاده می‌شود: جوش ERW یا Electric Resistance Welded : در روش ERW ا ایجاد آمپر بالا توسط دستگاه جوش باعث ایجاد حرارت در لبه های درزجوش شده و این لبه ها ذوب می گردند و این موجب جوش خوردن دو لبه می شود. در این روش نیاز به الکترود برای جوشکاری نیست و به آن جوشکاری لب‌به‌لب نیز می‌گویند. جوش HFI یا High Frequently Induction : در روش HFI با فرکانس بالا با عبور جریان برق با فرکانس بالا از لبه های درزجوش باعث حرارت زیاد شده و منجر به ذوب شدن لبه و جوش خوردن آن می‌گردد. کیفیت جوش در این روش بیشتر از روش قبلی است.
 

خرید لوله درزدار

ازآنجایی‌که این لوله‌ها در مناطق حساس استفاده می شوند اگر از جنس باکیفیت و مرغوبی برخوردار نباشند، صدمات جبران‌ناپذیری را به مجموعه وارد خواهند کرد؛ لذا مراجعه به مراکز و تأمین‌کنندگان معتبر جهت خرید این لوله اهمیت دارد. در زمان خرید لوله درزدار می‌بایست به ضخامت و وزن لوله توجه شود. انتخاب لوله درزدار کاملاً به پروژه و بودجه موردنظر استفاده‌کننده بستگی دارد. باید در نظر گرفت که لوله درزدار نسبت به معادل بدون درز خود مقرون‌به‌صرفه است. فرایند تولید لوله‌های درزدار نسبت به لوله های بدون درز راحت‌تر است. تنوع تولید در ابعاد و ضخامت‌های مختلف برای لوله‌های درزدار بیشتر است. پیش از خرید لوله المان‌هایی چون سایز لوله قطر خارجی لوله، ضخامت یا رده لوله (این پارامتر را به‌اختصار با WT نمایش می‌دهند ضخامت لوله همراه با عواملی چون ماده اولیه تولید لوله، فرایند ساخت و پوشش‌های اعمال شده بر لوله بر طول عمر لوله تأثیرگذارند)، تست‌های گذرانه و قبول شده و شرایط کاری لوله، آلیاژ بکار رفته در لوله (از استانداردهای تولید لوله در بازار ایران استاندارد آمریکایی API است)، میزان موردنیاز لوله، قیمت لوله و محل تخلیه و ارائه بار را مدنظر قرار داد. به منظور استعلام قیمت بهتر است از منبع و تأمین‌ کننده‌ای استعلام صورت گیرد که معتبر باشد و تمامی تغییرات قیمتی و نوسانات را در لحاظ کند.
 

قیمت لوله درزدار 

تجهیزات مورداستفاده در تولید لوله‌های درزدار، تغییرات نوسانات ارز و انتخاب تأمین‌کننده مناسب از عوامل مؤثر و تأثیرگذار بر قیمت لوله درزدار است. لوله درزدار سبک نوعی از لوله‌های درزدار است که وزن سبک‌تر و ضخامت دیواره نازک‌تری دارند. قیمت روز مواد اولیه به‌کاررفته در لوله درزدار در قیمت آن مؤثر است. نرخ جهانی سنگ‌آهن، قیمت سوخت و انرژی‌های موردنیاز، نرخ حمل‌ونقل کالا و تورم و ... بر قیمت لوله درزدار تأثیر دارند. فرایند تولیدی لوله درزدار بر قیمت آن تأثیرگذار است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

 

لوله درزدار سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
لوله درزدار لوله پروفیل نبرد تایباد بدون تست ضخامت 2 و 2.5 میلیمتر 26,400 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
لوله درزدار لوله پروفیل نبرد تایباد بدون تست ضخامت 3 به بالا 26,350 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول

فروشگاه ها