×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید سمنت

پانل سیمانی الیاف دار یا همان سمنت بورد محصولی است که به طور گسترده در صنعت ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این متریال که در اشکال مختلفی وجود دارد از سیمان و الیاف تشکیل شده و کاربرد زیادی در نمای ساختمان دارد. گاهی به‌عنوان جایگزین چوب در نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شود چون در طرح‌های چوب، آجر، سنگ و طرح چرم تولید می‌شوند. 
 

قیمت سمنت برد

سمنت بوردها یا ورق‌های سیمانی الیاف دار، از بهترین محصولاتی هستند که می‌توان از آن‌ها در پوشش ساختمان‌هایی که سیستم سازه فلزی سبک یا LSF به‌کاررفته استفاده کرد. همچنین جهت پارتیشن‌بندی، ساخت دیوار داخلی، سقف کاذب و نما کاربرد دارند. از پنل‌های سمنت بورد برای پوشش نماهای خارجی و دیوارهای داخلی و خارجی می‌توان استفاده کرد. به دلیل تنوع طرح و رنگ از این متریال در پوشش‌های دکوراتیو نیز استفاده می‌شود. به دلیل مقاومت خوب این متریال در استخرها، سرویس‌های بهداشتی و سایر فضاهای مرطوب به‌عنوان پوشش دیوار خشک و زیرسازی به کار می‌روند، زیرا این متریال چسبندگی خوبی نیز با ملات‌های ساختمانی و چسب‌های کاشی ایجاد می‌کند. درصورتی که برای قیمت افزودنی های بتن نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

سمنت برد

در حالت کلی به صفحات سیمانی مسلح به الیاف (هر نوع الیافی) فایبر سمنت بورد می‌گویند. تفاوت فایبر سمنت بورد و سمنت بورد در نوع الیاف بکار رفته است. صفحات سیمانی که یک شبکه مصلح از الیاف، عموماً الیاف فایبرگلاس در دو طرف صفحه سیمانی دارد تا مقاومت کششی را تأمین کند سمنت برد گفته می‌شود. اگر درون صفحات سیمانی الیاف سلولوزی در کل مقطع به‌صورت همگن قرار گیرد فایبر سمنت بورد خواهیم داشت. الیاف سلولوزی در مقابل تنش‌های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما از ایجاد ترک و موج در سطح پانل جلوگیری می‌کنند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

 

فروشگاه ها