×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سپری آهنی

سپری آهنی قبل از اینکه به طور مرسوم در مصارف عمومی قرار گیرد، استفاده از تیرآهن رایج بود. روزی برای تکمیل پروژه ساخت یک پل در یکی از ایالت های آمریکا، نیاز به پروفیلی با قدرت حمل بالا، همچون تیرآهن احساس شد، اما نحوه طراحی پل، به گونه ای بود که کمک گرفتن از این وسیله، فضای بسیاری را اشغال می کرد. این باعث شد تا مهندسان به فکر فرو بروند و برای این چالش راهکاری ارائه دهند. بعد از در نظر گرفتن مواردی مانند هزینه ها، میزان فضای اشغال شده، وزن، و غیره، با بررسی های تکمیلی به یک ایده نو دست یافتند که آن برش تیرآهن و ارائه سپری آهنی بود که از آن موقع تا به حال، پاسخگو بسیاری از نیاز های برطرف نشده معماران و مهندسان در حوزه هایی همچون ساختمان سازی، درب و پنجره، ماشین آلات و . . .  بوده است. در ادامه مطلب با موضوعات مهمی مثل قیمت سپری آهنی، کاربرد ها، نحوه تولید و دیگر خصوصیت اصلی این محصول فلزی آشنا خواهید شد.
 

خرید سپری آهنی

سپری آهنی جزو پرطرفدارترین مقاطع برای بالا بردن مقاومت سازه های ساختمانی است. اگر قصد خرید سپری آهنی را دارید ابتدا تمامی احتیاجات خود را در نظر بگیرد و کاربردی که از این محصول می خواهید استفاده کنید را به خوبی مشخص کنید، همچنین می توانید از کارشناسان موجود در این حوزه برای خرید سپری آهنی راهنمایی و مشورت بگیرید و بعد از آن اقدام به خرید کنید. درصورتی که برای قیمت نبشی و ناودانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سپری آهنی

سپری های آهنی دارای کاربردهای زیادی در ساختن درب و پنجره دارند و علاوه بر این مورد در زیرسازی نماهای بتنی نیز از این محصول استفاده می شود. قیمت سپری آهنی به صورت ثابت نیست و می توان گفت قیمت سپری آهنی با توجه به مشخصات کلی، ابعاد، سایز ،ضخامت، طول و برند تولید کننده آن می تواند متفاوت باشد و تفاوت در این شاخصه ها باعث تغییر در قیمت نهایی این محصول می شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 
 

فروشگاه ها