×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ورق تیتانیوم

همانطور که پیشتر اشاره شد خرید ورق تیتانیوم بر اساس کاربرد ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت صورت می گیرد. صنعت هوانوردی تا کنون بزرگترین استفاده کننده ی قطعات تیتانیومی بوده است. در واقع خرید ورق تیتانیوم توسط این حوزه بیشتر از سایر موارد است. صفحات تیتانیومی حول قطعات متحرک هواپیما و در موتور و ملخ ها استفاده می شود. ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت همچنین می تواند سرعت بالا و مولفه های پرواز در ارتقاع بالا را حل کند. به همین دلیل خرید ورق تیتانیوم به منظور رفع این نیاز ها ضروری به نظر می رسد. خرید ورق تیتانیوم برای مصارف دیگری نیز صورت می گیرد. ناگفته نماند که در صنعت هوافضا وجود ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت بسیار ضروری است.
 

خرید ورق تیتانیوم

خرید ورق تیتانیوم باید به دقت و بر اساس نوع نیاز ما و کاربردی مشخص انجام شود. تیتانیوم یکی از فلزات شناخته شده با عدد اتمی بیست و دو است. تیتانیوم کاملا تاب آور است و به شدت واکنش می دهد. وقتی در محیط های خاصی از قبیل آنها که حاوی اسید نیتریک داغ، کلر، آب نمکی و حرارت بالا دارند قرار بگیرد، تیتانیوم اکسید بر سطح تیتانیوم ایجاد می شود. استقامت ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت، مفید بودن به نسبت هزینه، وزن سبک، مقاومت نسبت به حرارت و خوردگی، آن را فلز مطلوبی برای صنایع متفاوت نموده است. از جمله آن هایی که با آب اقیانوس سر و کار دارند. و همین طور با حرارت بالا و دیگر مواد شیمیایی. در خرید ورق تیتانیوم باید به تمام مشخصات، کیفیت و نوع کاربرد آن توجه نمود. درصورتی که برای قیمت تیتانیوم نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت ورق تیتانیوم

قیمت ورق تیتانیوم بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می شود. یکی از پارامتر های مهم که در هنگام خرید ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیتباید به آن توجه کنید کیفیت ورق تیتانیوم است. همانطور که مشخص است برای تولید تیتانیوم اکسید نیازمند اکسیژن هستیم، در محیط با اکسیژن کم، تیتانیوم دچار خوردگی و زنگ می شود. ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت که در برابر زنگ و خوردگی مقاوم باشد بسیار نادر است. به همین دلیل قیمت ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت بیشتر است. بسیاری از اجزا و اشیا ساخته شده از تیتانیوم در واقع گونه ای از آلیاژ تیتانیومی هستند، و نسبت به خوردگی و زنگ آسیب پذیر هستند. قیمت ورق تیتانیوم رابطه ی مستقیمی با زنگ زده نبودن و خالص بودن آن دارد. ورق تیتانیوم مرغوب یا با کیفیت نسبت به زنگ و خوردگی از سوی مایعات از جمله مواد شیمیایی، اسید و آب دریا و همچنین گازها مقاوم است، چراکه مانع اکسیدانی دارد. این مزایا بر روی قیمت ورق تیتانیوم اثر می گذارد. بنابراین در هنگام خرید ورق تیتانیوم علاوه بر اینکه باید به قیمت روز ورق تیتانیوم توجه کنید باید به کیفیت و نوع ورق نیز اهمیت دهید. قیمت ورق تیتانیوم در کشور های مختلف متفاوت است. یکی از دلایل متفاوت بودن قیمت ورق تیتانیوم در کشور های مختلف، کیفیت تولید ورق های تیتانیومی است که در هر کشوری با توجه به نوع تجهیزات آن ها متفاوت است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 

فروشگاه ها