×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید چوب

برای خرید چوب مرغوب و درجه یک می‌توانید هم به فروشگاه‌های حضوری و هم مراکز اینترنتی غیرحضوری مراجعه کنید. نمایندگی‌های فروش چوب که به صورت آنلاین خدمات‌رسانی می‌کنند، بهترین و جدیدترین انواع چوب را که نمونه‌های آن در بازار یافت نمی‌شود با قیمت‌های مناسب در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید به راحتی و بدون هدر دادن زمان، از مجموعه بزرگ و متنوع چوب دیدن کرده و بعد از مقایسه قیمت‌ها بهترین گزینه را متناسب با نوع کار خود سفارش دهید. این محصولات با ضمانت کیفیت و سلامت در اختیارتان قرار می‌گیرند.

قیمت چوب

هرجا که صحبت از تنوع باشد، قطعا تنوع قیمت نیز خواهیم داشت. قیمت چوب نیز متاثر از تنوع مدل‌های آن است. اگر یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید متوجه خواهید شد که تولیدات چوب دنیای فوق العاده بزرگ و گسترده‌ای دارند. تنوع طرح، رنگ، جنس و کیفیت چوب از جمله پارامترهایی هستند که باعث ایجاد دسته‌بندی‌های مختلف در این محصولات می‌شوند. بسته به اینکه چه نوع چوبی را خریداری کنید و محصول خود را از چه فروشگاه و برندی سفارش دهید با قیمت‌های متفاوتی رو به رو خواهید شد. 
 

چوب

چوب یکی از محصولات خام موجود در بازار است که خوشبختانه با وجود سرانه بالای مصرف آن در کشور، کمبودی در تولیدات آن مشاهده نشده و به وفور یافت می‌شود. چوب تنوع بسیار بالایی از نظر جنس و نوع کاربرد دارد. اگر نگاهی به اطرافمان بیاندازیم متوجه خواهیم شد که حداقل در چند مورد از وسایل کاربردی روزانه ما از تولیدات چوب استفاده شده است. چوب بسته به اینکه از چه نوع درختی تهیه شده باشد انواع گوناگونی دارد. درخت راش، کاج، گردو، سرو، صنوبر و… از جمله درختانی هستند که بسیاری از چوب‌های موجود در بازار از طریق آن‌ها ساخته می‌شوند. برخی از مزایای استفاده از چوب عبارتند از: به صرفه بودن چوب از نظر اقتصادی، عایق بودن چوب، خواص آکوستیکی چوب و تجدیدپذیر بودن آن که کمک بسیار زیادی به حفاظت از محیط زیست می‌کند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

 

فروشگاه ها