×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کاشی کوارتز

کاشی کوارتز از جدیدترین سنگ‌هایی است که با کاربرد مختلف مانند پوشش سطح کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌شود. کاشی کوارتز از سنگ‌های مصنوعی است که با تولید آن، هدررفت چوب و منابع طبیعی به حداقل می‌رسد. عنصر اصلی تشکیل‌دهنده کاشی کوارتز، سیلیسیوم است که سیلیس را تشکیل می‌دهد. ماده معدنی سیلیس دومین ماده سخت و محکم دنیا است که محبوبیت کاشی کوارتز هم به دلیل همین مقاومت و استحکام ناشی از سیلیس آن است. کاشی کوارتز در برابر خراش، ضربه، حرارت و ساییدگی بالاترین مقاومت را دارد. در واقع کاشی کوارتز، سنگی است که به طور مصنوعی ایجاد شده تا بالاترین استحکام را در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی داشته باشد. کوارتز در برابر خط و خش مقاوم و کاملا ضد آب است. کاشی کوارتز یک محصول بهداشتی است که در برابر باکتری‌ها و قارچ‌ها کاملا غیر قابل نفوذ عمل می‌کند. همچنین به راحتی تمیز می‌شود و وزن بالایی را تحمل می‌کند.
 

خرید کاشی کوارتز

اگر به دنبال خرید کاشی کوارتز برای سرویس بهداشتی، روشورها و دیگر وسایل بهداشتی هستید، با توجه به مقاومت آن در برابر نفوذ باکتری‌ها و قارچ‌ها، تردید نکنید و سفارش خود را نهایی کنید و از کارایی فوق‌العاده کاشی کوارتز لذت ببرید. گارانتی اصالت کالا به شما تضمین یک محصول باکیفیت را می‌دهد. همچنین کاشی کوارتز امروزه محبوبیت بالایی در کابینت آشپزخانه دارد. استفاده از کوارتز در کانترها، زیبایی مدرن و چشم‌نوازی به منزل شما می‌دهد. با انتخاب کاشی کوارتز، زیبایی خیره‌کننده را به محیط بیاورید و با استفاده از این ماده محکم، به هیچ وجه نگران کیفیت آن نباشید. درصورتی که برای قیمت کاشی و سرامیک نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت کاشی کوارتز

کاشی کوارتز نسبت به سنگ طبیعی قیمت کم‌تری دارد. نکته قابل توجه در قیمت کاشی کوارتز، گران‌تر بودن آن از گرانیت است که این موضوع به دلیل خواص گفته شده است. کاشی کوارتز کاربردهای متفاوتی دارد و با توجه به هر کاربرد متفاوت تهیه می‌شود. برای مثال قیمت کاشی کوارتز برای پوشش سطح کابینت، با قیمت کاشی کوارتز برای بدنه انواع سرویس بهداشتی متفاوت است. از کاربرد کاشی کوارتز در نماهای تزئینی غافل نشوید. کوارتز می‌تواند در قاب آینه، طرح دیوار و بسیاری از تزئینات دیگر بدرخشد. عوامل موثر بر قیمت کاشی کوارتز را مطالعه کنید تا بهترین و مناسب‌ترین خرید را داشته باشید:
  • تنوع رنگی کاشی کوارتز
  • برش کاشی کوارتز
  • ابعاد و اندازه کاشی کوارتز
  • کاربرد کاشی کوارتز
کاشی کوارتز کاربردهای متفاوتی دارد و با توجه به هر کاربرد متفاوت تهیه می‌شود. برای مثال قیمت کاشی کوارتز برای پوشش سطح کابینت، با قیمت کاشی کوارتز برای بدنه انواع سرویس بهداشتی متفاوت است. از کاربرد کاشی کوارتز در نماهای تزئینی غافل نشوید. کوارتز می‌تواند در قاب آینه، طرح دیوار و بسیاری از تزئینات دیگر بدرخشد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها