×

فروشگاه ها ارتباط با ما

غلاف ترموکوپل

غلاف تروموکوپل یا اصطلاحاً ترموول در واقع یک پوشش محافظ برای ترموکوپل در برابر عوامل محیطی است. غلاف ترموکوپل می‌تواند از ترموکوپل در برابر اسید، مواد خورنده و یا فشار بالا محافظت کند. این محصول به انواع مختلف قابل طراحی است و قیمت غلاف ترموکوپل نیز بسته به نوع طراحی و مدل آن متفاوت است. در صورتی که ترموکوپل در مخازن با فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد، خرید غلاف ترموکوپل باید بر اساس میزان مقاومت آن در برابر فشار متناسب با مخزن انجام شود. غلاف ترموکوپل تعمیر و نگهداری ترموکوپل و ترموزیستن را تا حد بسیار زیادی ساده‌تر و آسان‌تر می‌کند.  
 

خرید غلاف ترموکوپل

 در هنگام خرید غلاف ترموکوپل که زیر مجموعه تجهیزات ریخته گری ست . باید توجه ویژه‌ای به مشخصات فنی آن داشته باشید چراکه انواع مختلف این محصول با توجه به شرایط مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی در محیط اسیدی و بازی، مقاومت در برابر فشار و خصوصیات دیگر عرضه می‌شود. پیش از خرید غلاف ترموکوپل باید مشخصات فنی لازم و متناسب را به درستی تشخیص داده یا با کمک مشاوره گرفتن از متخصصان و فروشندگان، نوع متناسب را انتخاب کنید.
قیمت غلاف ترموکوپل تا حد زیادی متاثر از همین قابلیت‌ها است که لزوما در تمام شرایط نیز کاربردی نیست. بنابراین برای اینکه هزینه بیشتری بابت خرید غلاف ترموکوپل نپردازید، بهتر است که حداقل قابلیت‌های مورد نیاز را از قبل به دقت شناسایی کرده باشید تا متحمل هزینه‌های بیشتر نشوید. به طول کلی غلاف ترموکوپل را می‌توان به دو دسته غلاف‌های فلزی و غلاف‌های سرامیکی تقسیم بندی کرد. جنس غلاف‌های فلزی معمولاً از نوع فولاد ضدزنگ و مقاوم در برابر حرارت است. غلاف‌های سرامیکی نیز به دو گروه غلاف ترموکوپل سرامیکی با آلومینای 60 درصد و غلاف سرامیکی با آلومینای 99 درصد تقسیم‌بندی می‌شوند. درصورتی که برای قیمت تجهیزات ریخته گری نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت غلاف ترموکوپل

عوامل متعددی بر قیمت غلاف ترموکوپل تاثیر می‌گذارد و این محصول نیز همانند سایر محصولات موجود در بازار در سطوح کیفیتی مختلفی عرضه می‌شود. بنابر این در هنگام مقایسه قیمت غلاف ترموکوپل نباید صرفاً به قیمت فروش توجه کنید بلکه می‌بایست مجموعه‌ای از عوامل را در کنار هم مد نظر قرار دهید از جمله کیفیت کالا، طول عمر، خدمات پس از فروش، گارانتی، حسن شهرت و توانایی مشاوره تخصصی فروشنده، و غیره. به طور کلی عوامل موثر بر قیمت غلاف ترموکوپل را می‌توان به طور خلاصه چنین بیان کرد: برند تولید کننده که حاکی از سطح کیفیت محصول و دوام آن است . در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

 

غلاف ترموکوپل وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
سایز40 21,000 تومان برنا سپنتا الماس سفارش محصول

فروشگاه ها