×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کنسانتره روی

 یکی از مواد معدنی مرغوب و پرکاربرد در بسیاری از صنایع، فلز روی است. فلز روی که یک نوع فلز غیرآهنی و سنگین به حساب می‌آید از خاک روی استخراج می‌شود. پس از عملیات کانی‌‌آرایی و استخراج خاک معدنی روی از سنگ‌های سولفوره یا اکسیده، برای انجام عملیات فلوتاسیون (به منظور جداسازی فلزات گوگرد، آهن،مس، نقره و علی‌الخصوص فلز سرب از آن) به کارخانه‌های تولید کنسانتره روی منتقل می‌شود. در واقع فرآیند کنسانتره روی دارای ترتیبات چندگانه است:

شکستن سنگ، آسیاب کردن آن و در نهایت کنسانتره کردن سنگ‌های سرب. پس از این عملیات انجام فرآیند اصلی کنسانتره سازی روی با تکنیک‌های هیدرومتالوژی یا استخراج تر و پیرومتالوژی صورت می‌گیرد. مشخصات کنسانتره روی معمولاً به فاکتورهایی مثل نوع کانی، میزان عیار و غیره بستگی دارد. کنسانتره روی به لحاظ عیاربندی به سه دسته کم‌عیار، عیار متوسط و عیار بالا طبقه‌بندی می‌شود. در تجارت گرام متخصصان ما آماده ارئه هرگونه مشاوره در مورد خرید کنسانتره روی و البته قیمت کنسانتره روی به شما هستند. چراکه داشتن آگاهی کافی و وجود راهنمای خرید کنسانتره روی، به شما کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار بگیرد و این باعث می‌شود شما بتوانید یک انتخاب موفق در خرید کنسانتره روی داشته باشید.
 

خرید کنسانتره روی

خرید کنسانتره روی را می‌توان به صورت مستقیم و غیرمستقیم یا بدون واسطه از نمایندگی‌های فروش انجام داد. به دلیل اهمیت ویژه روی در صنایع متعدد، بازار فروش یا خرید کنسانتره روی به صورت وارداتی و صادراتی همیشه فعال است. مهمترین تولیدکنندگان کنسانتره روی در ایران، استان‌های زنجان، سمنان، یزد و اصفهان هستند. یکی از راحت‌ترین راه‌های تهیه و خرید کنسانتره روی، خرید به صورت آنلاین از فروشگاه‌های معتبر است.
 

قیمت کنسانتره روی

معمولاً لیست قیمت کنسانتره روی توسط تولیدکننده آن تنظیم و مشخص می‌شود. غالباً قیمت کنسانتره روی چندان بالا نیست؛ چراکه استخراج و پالایش سنگ معدن روی و فرآیند ساخت کنسانتره روی نسبت به دیگر فلزات و مواد معدنی، و طبیعاتاً به دلیل وجود دستگاه‌های پیشرفته و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، آسان‌تر است. معاملات فروش و خرید کنسانتره روی عمدتاً به صورت کیلویی و بسته بندی صورت می‌گیرند. در واقع عوامل و فاکتورهایی وجود دارند که بر قیمت کنسانتره روی تأثیر می‌گذارند: اینکه قیمت جهانی روی چقدر باشد، کنسانتره روی از چه نوعی باشد.

کیفیت خاک چگونه باشد، به لحاظ عیاربندی و میزان ناخالصی در کدام دسته قرار بگیرد، اینکه به صورت وارداتی به فروش برسد یا داخلی و البته مقدار آن بر حسب کیلوگرم چقدر باشد. اگر به دنبال خرید کنسانتره روی با قیمت مناسب هستید، باید توجه داشته باشید، قیمت کنسانتره روی در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های بزرگ و معتبر به صورت مستقیم و بدون واسطه، مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.در نظر داشته باشید، تهیه و خرید کنسانتره روی به صورت عمده نیز مطمئناً به لحاظ قیمت،  به‌صرفه  و اقتصادی‌تر است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.


 

فروشگاه ها