×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید مفتول آلومینیوم

خرید مفتول آلومینیوم بستگی به عواملی دارد که این عوامل در تولید این محصولات دخیل هستند، برای مثال اگر میزان کربنی که در تولید مفتول آلومینیومی که قرار است به‌عنوان مقاومت الکتریکی استفاده شود نامناسب باشد، تلفات جانی و هزینه ای بسیاری برای خریدار در برخواهد داشت. خرید مفتول آلومینیوم تابع پارامترهایی چون مقاومت الکتریکی مفتول آلومینیوم است و در زمان خرید می بایست مفتول آلومینیوم با مقاومت الکتریکی کمتر را خریداری کرد.
مفتول آلومینیوم نسبت به مفتول مسی هدایت الکتریکی کمتری دارد ولی با لحاظ‌کردن اصول انتخاب کابل مثل ظرفیت آمپری، افت ولتاژ و سایز مناسب سطح مقطع می توان از خرید مفتول آلومینیوم موردنظر اطمینان یافت. خرید مفتول آلومینیوم از لحاظ فاکتور سطح مقطع مفتول آلومینیوم، حدود 6/1 برابر از سطح مقطع هادی مسی به‌ازای طول، مقاومت و ولتاژ یکسان بزرگ‌تر است. مفتول آلومینیوم وزن کمتری نسبت به مفتول مسی دارد زیرا چگالی آلومینیوم نسبت به مس 30 درصد کمتر است. مفتول آلومینیوم سبک تر به‌سهولت بیشتری نسبت به مفتول مسی جابه‌جا می شوند و حمل‌ونقل آن ها تسهیل می یابد. درصورتی که برای قیمت آلومینیوم نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت مفتول آلومینیوم

قیمت مفتول آلومینیوم با حجم سفارش ارتباط دارد و می¬توان حجم سفارش بیشتری را با قیمت های ارزان تری تهیه کرد. مفتول آلومینیومی باتوجه‌به بالارفتن قیمت مس و مفتول مسی جایگزین مناسبی برای آن به شمار می رود. قیمت مفتول آلومینیوم با طول و متراژ آن و ولتاژ مفتول آلومینیومی ارتباط مستقیم دارد. قیمت مفتول آلومینیوم با نوع روکش، زره دار بدون یا بدون زره بودن، تعداد رشته و سطح مقطع همگی در ارتباط است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها