×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سرمایش و گرمایشی

وسایل و تجهیزات سرمایش و گرمایش در صنعت، دو نمونه از مهم‌ترین تجهیزاتی هستند که می‌توان از آن‌ها بیشترین استفاده را داشت. بسته به اینکه شرایط رطوبتی و دمایی کارخانجات و سالن‌های صنعتی به چه صورتی باشد، می‌توان تجهیزات مورد نیاز برای آن‌ها را تهیه کرد. اصولا از تجهیزات سرمایش و گرمایش برای تعادل دمای محیط و رعایت اصول بهداشتی استفاده می‌شود. این تجهیزات می‌توانند در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار بگیرند که هر یک به روش خاص خود دمای محیط را بهبود می‌بخشند. این تجهیزات عبارتند از: دستگاه یونیت هیتر، دستگاه زنت، ایر واشر، هواساز، دستگاه اکونوپک و پکیج یونیت. مجهز کردن سالن‌های صنعتی به این دستگاه‌ها علاوه بر تهویه مطبوع هوا، صرفه جویی‌های اقتصادی کلانی را نیز به دنبال دارد. 

 

خرید سرمایش گرمایش

سیستم‌های تهویه هوا و خرید سرمایش گرمایش درجه یک، نیازمند دقت به نکاتی است که در ادامه به این نکات اشاره می‌کنیم. بسته به اینکه شما برای چه نوع محیطی با چه شرایط دمایی نیاز به سیستم گرمایشی یا سرمایشی داشته باشید، محصولات متنوعی به شما ارائه می‌شوند. تجهیزات سرمایش و گرمایش با تکنولوژی‌ها و روش‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و هریک کارایی منحصر به فردی دارند. از این رو با شناخت کافی از این محصولات می‌توان انتخاب مناسب‌تری داشت. در پروسه خرید کارشناسان و متخصصین مربوطه راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند. درصورتی که برای قیمت تجهیزات الکتریکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سرمایش گرمایش

همانطور که مطلع هستید، دستگاه‌ها و تجهیزات سرمایشی گرمایشی متنوع هستند و از نظر نوع ساخت و شرایط فیزیکی با یکدیگر متقاوتند. از این رو لیست قیمت سرمایش گرمایش نیز متاثر از این عوامل متفاوت و متغیر است. برخی از دستگاه‌های تهویه هوا در ساخت خود از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌برند و در عین حال انرژی کمتری را مصرف می‌کنند. بنابراین طبیعی است که نسبت به دیگر تجهیزات قدیمی از قیمت‌های بیشتری برخوردار باشند. شما می‌توانید برای کسب اطلاع از آخرین قیمت روز تجهیزات سرمایشی گرمایشی به نمایندگی‌های معتبر آن در سراسر کشور مراجعه کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها