×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سنگ آنتیک

در پی فرآیند استخراج، برشکاری و صیقلی کردن برخی سنگ های طبیعی مانند گرانیت، مرمر، تراورتن، مرمریت، ماسه ‌سنگ،  لوح و سنگ‌های آذرین دیوریت، بازالت و دیاباز، قطعات ریز و کوچکی از آن ها جدا می شود که با کنار هم قرار دادن این سنگ ریزه ها، سنگ آنتیک طبیعی  زیبا به وجود می آید. سنگ های مصنوعی آنتیک موجود در بازار از ترکیب سنگ‌ ریزه های  طبیعی با جرم حجمی مختلف، مواد افزودنی پلیمری، ترکیبات نانو، سنگ‌ دانه های سبک معدنی- صنعتی ابعاد مختلف لازم و مواد معدنی، به دست می آیند.

در این بین سهم بیشتر بازاربه خرید سنگ آنتیک طبیعی تعلق دارد. از آنجا که از 8 نوع رایج  سنگ های طبیعی زیبا در سنگ های آنتیک استفاده می شود، رنگبندی وسیعی در این سنگ موجود و با هرسلیقه ایی سازگاری دارد. با کنار هم قرار دادن  این سنگ ریزه های طبیعی به وسیله ی چسپ های مخصوص در تمامی نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها، نماهای بسیارشگفت انگیز با خلاقیت و ایده های متفاوت را می توان خلق کرد.به دلیل ماهیت وسیع کاربرد سنگ‌های آنتیک می‌توانید بر روی انواع کاغذ دیواری، بلکا، رنگ، سرامیک، شیشه، آینه، فلز و … هم از آن استفاده کنید.
 

قیمت سنگ آنتیک

در زمان خرید، نوع طبیعی یا مصنوعی روی قیمت سنگ آنتیک تأثیرمی گذارد. سنگ‌های آنتیک طبیعی مانند تراورتن در بازار خرید این سنگ بسیار در دسترس هستند و به دلیل سختی پایین، کار برش، صیقلی و صاف کردن آن در اندازه های متفاوت، آسان و در نتیجه قیمت سنگ آنتیک با این سنگ ریزه نسبت به انواع  دیگر آن ارزان تر و پایین تر است، همچنین  به دلیل طبیعی بودن زیبایی خاصی را به مکان مورد نظر در فضای داخلی یا بیرونی ساختمان می دهد. قیمت سنگ های آنتیک مصنوعی  با استفاده ی ساده ‌تر به این دلیل که محصولات مهندسی شده در اندازه‌های مختلفی تولید شده و درنتیجه  نیازی به  عمل برش کاری ندارند، نسبت به نوع طبیعی آنتیک آن ارزان ترمی باشد، همچنین با مقاومت بالا وعدم استفاده از ساختارمتخلخل در زمان اجرا در ساختمان ها قیمت سنگ آنتیک پایین تر از نوع طبیعی آن است. درصورتی که برای قیمت سنگ ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

خرید سنگ آنتیک

به دلیل استفاده از انواع سنگ ریزه های طبیعی در زمان خرید سنگ آنتیک حتما با ویژگی های این سنگ ها که در متن بالا به آن ها اشاره شده است دقت کنید. میزان سختی و مقاومت، وزن، رنگبندی، میزان درخشندگی و میزان استقامت سنگ در مقابل واکنش های فیزیکی و شیمیایی در هنگام خرید سنگ آنتیک را در نظر بگیرید. با توجه به نوع مکان داخلی یا خارجی ساختمان اقدام به خرید سنگ آنتیک کنید چون این سنگ از نمونه های زیادی از سنگ های طبیعی با ویژگی های متفاوت  تشکیل و ساخته شده است. در زمان خرید سنگ آنتیک با وجود نوع طبیعی و مصنوعی موجود در بازار باید این موضوع را به صورت دقیق تشخیص و در نظر بگیرید. بعد از خرید سنگ آنتیک به دلیل سهولت در کار و استفاده ی راحت از این نوع سنگ سبب شده است که برای تعویض یا تغییر آن نیازی به افراد متخصص نیست و خودتان به راحتی  در صورت داشتن ابزارمورد نیاز می‌توانید این کار را انجام دهید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید. 

سنگ آنتیک سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
فدبلدبلدبدل 100,101,010,223 تومان exdgj سفارش محصول
فدبلدبلدبدل 1,231,212 تومان exdgj سفارش محصول
فدبلدبلدبدل 4,244,144 تومان exdgj سفارش محصول
فدبلدبلدبدل 23,232 تومان exdgj سفارش محصول
فدبلدبلدبدل 8,528,520 تومان exdgj سفارش محصول
*89 852 تومان exdgj سفارش محصول

فروشگاه ها