×

فروشگاه ها ارتباط با ما

تهویه هوا

استفاده از سیستم تهویه هوا در صنعت به خصوص صنایعی که آلودگی‌های محیطی در آن‌ها شایع است بسیار ضروری است. با نصب و تعبیه این سیستم‌ها درون سوله‌ها و سالن‌های صنعتی، می‌توان به سرعت هوای آلوده را پاکسازی کرد و جای آن را به هوای پاک و تمیز داد. قطعا آلودگی هوا در حین کار می‌تواند هم برای نیروهای انسانی و هم برای محصولات صنعتی مضر و خطرزا باشد. برخی از انواع سیستم‌های تهویه هوا عبارتند از: انواع هود، اگزاست فن، چیلرها، یونیت هیتر، هواساز و… به کمک این دستگاه‌ها می‌توان به راحتی انواع آلاینده‌ها و باکتری‌هایی که درون هوا معلق هستند را از بین برد و رطوبت مورد نیاز برای محیط را فراهم کرد. 
 

خرید تهویه هوا

خرید تهویه هوا نیازمند این است که شناخت کافی نسبت به تنوع محصولات داشته باشید. ما در بازار با انواع مختلفی از دستگاه‌های تهویه هوای صنعتی رو به رو هستیم که در ساخت هرکدام از آن‌ها تکنولوژی‌های به خصوصی به کار رفته است. بسته به محیط کار و میزان آلودگی هوا در آن، می‌توانید بهترین نوع سیستم تهویه هوا را انتخاب و خریداری کرد. دقت داشته باشید که در هنگام خرید، تمامی سفارشات شما دارای ضمانت نامه‌های سلامت و کیفیت باشند و استانداردهای جهانی در تولید آن‌ها رعایت شده باشد. درصورتی که برای قیمت تجهیزات الکتریکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت تهویه هوا

قیمت تهویه هوا بر اساس فاکتورهای خاصی تعیین می‌شود. این فاکتورها عبارتند از: طراحی و نوع ساخت دستگاه تهویه هوا، کیفیت و استانداردهای رعایت شده در تولیدات، برند تولیدکننده، روش کار با دستگاه، آپشن‌های در نظر گرفته شده برای سیستم تهویه هوا، میزان مصرف انرژی دستگاه و نوسانات بازار. تمامی این موارد به نوبه خود می‌توانند در قیمت نهایی دستگاه تهویه هوا موثر باشند. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید، انتظارت خود را از سیستم تهویه هوا مشخص کرده و با توجه به آن بهترین محصول با مناسب‌ترین قیمت ممکن را خریداری کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها