×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پودر سرب

پودر سرب در تولید بسیاری از محصولات صنعتی نقش داشته و نمی‌توان از اهمیت این محصول به راحتی چشم پوشی کرد. با انجام عملیات ذوب و تجزیه فلز سرب، می‌توان به پودر سرب دست یافت. از مهم‌ترین کاربردها و موارد مصرف پودر سرب عبارتند از: تولید لوازم و تجهیزات پزشکی، تولید البسه محافظ در برابر اشعه‌های ایکس، به عنوان نوعی عامل از بین برنده اصطکاک، برای عملیات گالوانیزه کردن، آبکاری، تجهیزات لوله کشی و…. این پودر با خواصی که داراست می‌تواند در برابر عوامل خورنده به خوبی از خود مقاومت نشان دهد. در ضمن به این نکته کلیدی باید دقت داشته باشید که کار با پودر سرب نیازمند مجهز شدن به تجهیزات ایمنی است. چرا که این محصول تاحدودی سمی است و می‌تواند در مجاورت هوا سم خود را به محیط و افراد منتقل کند. 
 

خرید پودر سرب

برای سفارش و خرید پودر سرب، کافیست سری به فروشگاه‌های آنلاین در سراسر کشور بزنید. این مجموعه‌ها در حوزه صنعت بسیار متخصص و باتجربه هستند و از این رو می‌توانند اطلاعاتی کامل درخصوص کالاهای مورد نظر به شما ارائه کنند. این اطلاعات شامل برند تولیدکننده، درجه خلوص پودر، ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی آن، اندازه ذرات، نحوه استفاده و قیمت محصول می‌باشند. مشاورین در هر لحظه از فرایند خرید آماده ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم به شما عزیزان هستند. درصورتی که برای قیمت سرب نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت پودر سرب

پودر سرب به دلیل تنوع در ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی می‌تواند برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به این تنوع می‌توان قیمت‌های متفاوتی نیز برای آن در نظر گرفت. میزان خلوص و کیفیت و همچنین اندازه دانه‌های آن در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید برای استعلام قیمت پودر سرب به مراکز اینترنتی و آنلاین مراجعه کنید. این مراکز با در نظر گرفتن قیمت جهانی سرب و نوسانات بازار داخلی، بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیر آهنی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها