×

فروشگاه ها ارتباط با ما

مبدل

تبدیل کردن انرژی از نوعی به نوعی دیگر توسط مبدل انجام می‌شود. این انرژی می‌تواند انرژی مکانیکی، الکتریکی، شیمیایی، حرارتی (گرمایی)، صوتی و الکترومغناطیسی باشد. مبدل‌ها بسته به اینکه با چه نوع انرژی سروکار داشته باشند و در چه محیطی مورد استفاده قرار گیرند به گروه‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. یکی از پرکاربردترین انواع مبدل، مبدل حرارتی است که در صنایع، استفاده‌های گوناگونی از آن می‌شود. همانطور که از نام آن پیداست کار این نوع مبدل منتقل کردن حرارت بین چند سیال مختلف در جریان است. از جمله موارد کاربرد این مبدل‌ها می‌توان به صنعت نفت و گاز، سیستم‌های گرمایشی، سیستم‌های خنک کننده برای مواد غذایی، گرمایش مواد غذایی، سیستم بخار و موارد بسیار دیگر اشاره کرد. 

 

خرید مبدل

برای خرید مبدل از طریق فروشگاه‌های آنلاین، نیاز به گذراندن پروسه‌ای طولانی و پیچیده نیست. تنها لازم است تا سری به بخش محصولات فروشگاه‌های اینترنتی بزنید و از تنوع کالاها دیدن کنید. این مراکز با ارائه تصاویری دقیق از محصولات، مشتریان را از جزئیات ظاهری و نوع ساخت آن‌ها مطلع می‌کنند، و علاوه بر این، اطلاعات فنی محصول با توجه به کاربردی که برای آن در نظر گرفته شده، جهت مطالعه افراد بر روی سایت قرار می‌گیرد. به این صورت متقاضیان می‌توانند، به سرعت، محصول مورد نظر خود را از بین تنوع بالای کالا انتخاب کرده و سفارشات خود را ثبت کنند. درصورتی که برای قیمت تجهیزات الکتریکی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت مبدل

همانطور که مطلع هستید، تنوع مبدل بسیار گسترده است. این محصولات به جهت کاربردهای بسیار مختلفی که در صنایع دارند، در نوع ساخت و ویژگی‌های فیزیکی نیز متفاوت از یکدیگرند. از این رو قطعا نمی‌توان تمامی دسته‌بندی‌های مبدل را از نظر قیمت در یک رده قرار داد. بسیاری از مراکز فروش اینترنتی و آنلاین، خدمات ویژه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. این مراکز، لیست قیمت مبدل را به صورت کاملا دقیق و نظارت شده بر روی پایگاه‌های اینترنتی خود ثبت می‌کنند. قیمت‌های تعیین شده، دقیقا مطابق با ویژگی‌های کمی و کیفی مبدل‌ها و نوع کارکرد آن‌ها است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت قطعات و تجهیزات داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها