×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید سنگ اسلب

با تنوع زیاد به کارگیری انواع سنگ های طبیعی در هنگام خرید سنگ اسلب  به تنوع سنگ دقت کرده و مکان مورد نظر را برای این منظور در نظر بگیرید. هنگام خرید سنگ اسلب با توجه به نوع آن حتما مکان مورد نظر را از لحاظ لغزندگی سطح بررسی کنید. بعد از خرید سنگ اسلب می توانید در تمامی مکان های داخلی و خارجی و به منظور دکوراسیون ساختمان مانند، سنگ فرش کف هال و پذیرایی، سنگ فرش کف لابی، دیواره های لابی، ورودی ساختمان، سالن های ورودی، دیواره های داخلی ساختمان، دیواره ی شومینه، دیواره ی آسانسور، دیواره ی آشپزخانه، کابینت و کانتر تاپ آشپزخانه، دیواره های استخر، میز ناهار خوری، فضای پشت تلویزیون (TV Wall)، مراکز تجاری، فروشگاه های لوکس،  دکوراسیون تالار های مجلل، دکوراسیون فروشگاه های مدرن، هتل ها، سالن های اجلاس و همایش پیشخوان کانتر مراکز عمومی و تجاری، سرویس های بهداشتی لوکس، حمام های مستر و لوکس و … استفاده کنید.
 

قیمت سنگ اسلب

بی شک سنگ اسلب هم دارای نمونه ی طبیعی و مصنوعی بوده، در این بین قیمت سنگ اسلب طبیعی و البته کفسابی شده بالاتر و گران تر از نمونه ی مصنوعی آن است و قطعاً زیبایی، استحکام و دوام بالاتری دارد. ساخت این سنگ به دلیل حساسیت بالا در زمان برش، یکنواختی و صیقلی کردن در کارخانه های محدود و کمی انجام می شود از این رو قیمت سنگ اسلب درصنعت صادرات به دلیل کمبود کارخانه های تولیدی می تواند بسیار سود آور باشد. در پروژه های ساختمانی با ارتفاع بالا می توانید ارزان ترین قیمت سنگ اسلب را از مراکز فروش مستقیم تحت نظارت تولیدی های آن خریداری کنید. درصورتی که برای قیمت سنگ ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

سنگ اسلب چیست؟

 برخلاف سایر سنگ های طبیعی رایج نام این سنگ هیچ ربطی به کانی های تشکیل دهنده ی آن ندارد، به دلیل اندازه و نوع دستگاه برش نام اسلب برای این سنگ در نظرگرفته شده است. اسلب یک واژه ی انگلیسی با مفهوم ورقه ورقه، لایه لایه و قطعه در ابعاد بسیار بزرگ و رایج ۱۲۰*۲۲۰ سانتی متر و بیشتر با ضخامت 2 تا3 سانتی متر می باشد. این سنگ می تواند شامل تمامی سنگ های طبیعی از جمله سنگ اسلب مرمر، سنگ اسلب گرانیت، سنگ اسلب کوارتز، سنگ اسلب تراورتن و ... باشد که با روش اسلب در ابعاد بزرگ تولید می شوند. برش به صورت اسلب با دستگاه هایی به نام اره و وایر کات به صورت رفت وبرگشتی انجام و باعث ورقه کردن سنگ در ابعاد مورد نظر می شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها