×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سنگ آهک

یکی از پرکاربردترین سنگ های رسوبی، سنگ آهک است که می توان اصلی ترین کاربرد آن را در صنایع ساخت و ساز معرفی کرد. اصولا در صنعت ساختمانی برای مقاوم سازی بیشتر، از ترکیب آهک و خاک رس استفاده می کنند که نتایج بسیار خوبی را نیز به دنبال دارد. از دیگر کاربردهای سنگ آهک می توان به تولید سیمان، شیشه، کود، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، چینی سازی، تصفیه آب و فاضلاب، تولید منشور نیکل و...اشاره کرد. استفاده از آهک به عنوان نوعی گندزدا در صنعت کشاورزی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خوشبختانه معادن بسیار زیادی در کشور وجود دارند که می توان حجم انبوهی از آهک و سنگ معدنی را از آن ها استخراج کرد و به مصرف داخلی رساند. 

 

خرید سنگ آهک

برخی از تولیدکنندگان به جهت کسب رضایت و جلب اعتماد خریداران، شرایطی را فراهم کرده اند تا سنگ آهک به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه در اختیار آن ها قرار گیرد. از این رو متقاضیان می توانند برای خرید سنگ آهک مرغوب و با کیفیت در قدم اول این مراکز را شناسایی کرده و سپس با اطمینان کافی، محصولات مورد نظر خود را با قیمت های مناسب تر و به صرفه تر تهیه کنند. درصورتی که برای قیمت سنگ معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سنگ آهک

قیمت سنگ آهک با توجه به مزایا و کاربردهای بسیار زیادی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. این محصول توسط کارخانجات و شرکت های مختلفی به بازار عرضه می شود. علاوه بر تولیدات داخلی، ما انواعی از سنگ آهک وارداتی را نیز در بازار مشاهده می کنیم که قطعا از نظر ویژگی های فیزیکی و سطح کیفی با دیگر محصولات تفاوت هایی دارند. تمامی این موارد در قیمت ارائه شده به مشتریان تاثیرگذار هستند. فروشگاه های معتبری در این زمینه فعالیت می کنند که شما می توانید از طریق آن ها در جریان تغییر قیمت سنگ آهک قرار بگیرید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

سنگ آهک داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
سنگ آهک 95,000 تومان پرگاس ایساتیس سفارش محصول

فروشگاه ها