×

فروشگاه ها ارتباط با ما

مش و توری

مش و توری کارگاهی با نام لاتین Welded Wire Mesh، نوعی تورهای مفتولی پرکاربرد در صنعت ساختمان است. این توری‌ها با استفاده از میلگردهای فولادی که به آن‌ها مفتول گویند، مانند تاروپود به هم وصل می‌شوند. محل‌های تقاطع میلگردهای عمودی و افقی که به آنها چشمه می گویند، توسط جوش نقطهای به هم متصل میشوند. این جوش نقطه‌ای علاوه بر اینکه مانع از حرکت و جابجایی میلگردها می شود موجب استحکام و دوام را افزایش میدهند. کارگاهی به نامهای دیگری چون  مش فولادی، مش میلگرد، توری شبکه فولادی، شبکه میلگردی و شبکه پیش جوش شناخته میشود. مش و توری کارگاهی با ضخامت میلگرد و اندازه چشمه های آن مشخص میشود..
 

خرید مش و توری 

خرید مش و توری کارگاهی شامل پارامترهایی است که برای خرید بهتر باید به آن توجه کرد، از آن جمله تصمیم در خصوص نوع میلگرد ، سایز میلگرد و اندازه چشمه ها که باتوجه‌به میزان بار وارده می بایست نوع مناسب انتخاب شود. پارامتر میلگرد در خرید مش و توری کارگاهی بسیار مهم است و استفاده از نوع ساده یا آج‌دار میلگرد، ضخامت میلگرد که میتواند بین 6 تا 16 میلیمتر متغیر باشد و جنس فولاد مصرفی در مش که میتواند دارای گرید 304 یا 316 باشد و نوع پوشش بکار رفته در میلگرد که میتواند از نوع استیل و یا گالوانیزه باشد، عوامل تاثیر گذاری در کارگاهی میباشند. در خرید مش و توری کارگاهی اندازه چشم ها نیز تاثیرگذار است زیرا هرچه اندازه چشم ها کوچک‌تر باشد میزان میلگرد مورد استفاده در مش و توری کارگاهی بیشتر خواهد شد و قیمت این محصول افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است اندازه چشم ها از 5*5 سانتیمتر تا 40*40 سانتیمتر متغیر است و سایز چشمه مورد استفاده در تحمل نیروهای وارده و مقاومت فشاری تاثیر خواهد گذاشت. درصورتی که برای قیمت مشتقات میلگرد نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت مش و توری 

از جمله عوامل مؤثر بر قیمت مش و توری کارگاهی به موارد ذیل می توان اشاره کرد:
  • ضخامت میلگردهای مورد استفاده و ابعاد چشمه‌ها
  • میزان حجم خرید این محصول زیرا در حجم سفارش بالاتر می‌توان محصول را با قیمت کمتری خریداری کرد
  • پوشش بکار رفته در این محصول که میتواند سیاه، گالوانیزه یا استیل باشد.
  • قیمت جهانی آهن که رابطه مستقیم با قیمت این محصول خواهد داشت.
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 

 

فروشگاه ها