×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه سکوریت

هنگام خرید شیشه سکوریت باید نکاتی را مدنظر داشت تا محصولی باکیفیت خریداری کرد از جمله: شیشه سکوریت باکیفیت باید مهر استاندارد داشته باشد. برای خرید شیشه سکوریت باید از جلو و پشت به شیشه نگاه کنیم که در شیشه هیچ موجی مشاهده نشود، اگر شیشه موج داشته باشد دارای کیفیت مناسب نیست. بهتر است در قسمت لبه‌های شیشه از دیاموند تخت براق استفاده شده باشد. در خرید شیشه سکوریت دقت کنیم که قسمت سوراخکاری‌های روی شیشه لب‌پری مشاهده نشود.
نه تنها در قسمت سوراخکاری‌های به‌کاررفته، بلکه باید تمام اطراف شیشه هیچ‌گونه لب‌پری وجود نداشته باشد. برای خرید شیشه سکوریت توجه به ابعاد شیشه لازم است؛ زیرا شیشه‌ها دارای ابعاد متفاوتی هستند و بزرگ و کوچک نبودن شیشه‌ها بسیار حائز اهمیت است. از دیگر عوامل مورد توجه در خرید شیشه سکوریت نبود پستی، بلندی و خوردگی در شیشه است. درصورتی که برای قیمت شیشه ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت شیشه سکوریت

عوامل زیادی بر قیمت انواع شیشه سکوریت تأثیر می‌گذارند که بر برخی از آن‌ها اشاره می‌شود. نوع شیشه بر حسب اینکه کریستال، وین‌وایت، فلوت و یا شیت باشد، بر نرخ تأثیری مستقیم دارد. عامل مهم دیگر، نوع برش شیشه است. شیشه به صورت ساده و یا الگویی با CNC برش داده شود، بر روی قیمت روز شیشه سکوریت تأثیرگذار است. اگر شیشه دارای جاساز باشد و عملیات جاساز زنی بر روی آن انجام شده باشد، سوراخکاری روی شیشه و عدم سوراخکاری، موجب افزایش یا کاهش قیمت شیشه سکوریت می‌شود. نوع ابزار به‌کاررفته در اطراف شیشه که براق یا مات، دیاموند تخت مات یا براق باشد، بر قیمت لجظه ای شیشه سکوریت تأثیر می‌گذارد. ضخامت شیشه بر حسب اینکه 4، 5، 6، 8 و 12 میل باشد بر قیمت شیشه سکوریت نقش دارد. رنگ شیشه که شفاف، برنز، مات، آبی، سبز، دودی و ... باشد، بر قیمت شیشه سکوریت تأثیرگذار است. طراحی روی شیشه یا ساتینا بودن آن و یا سادگی از دیگر عوامل مؤثر است. 
 

شیشه سکوریت چیست؟

سکوریت کردن یک فرآیند عملیات حرارتی است که بر روی شیشه‌هایی که برای ساختمان کاربرد دارند، انجام می‌شود. این فرآیند بر روی شیشه‌های رنگی، رفلکتیو، لعاب‌خورده نیز اعمال می‌شود. شیشه سکوریت محصولی از شیشه‌های رنگی، رفلکس‌دار، لاکی، چاپ‌شده و ... است. شیشه سکوریت در مقایسه با شیشه‌های ساده، استحکام، امنیت و مقاومت بیشتری دارد و می‌توان گفت مقاومت آن 5 برابر بیشتر از شیشه‌های ساده است. اگر شیشه سکوریت بشکند به قطعات کوچکی تبدیل می‌شود که دارای لبه‌های صیقلی است و قدرت برش ندارد. ویژگی مهم شیشه سکوریت، تیز نبودن و فاقد قدرت برش است که سبب کاهش صدمات در هنگام شکستن شیشه می‌شود.
شیشه سکوریت قابلیت این را ندارد که برش داده شود و یا فرم‌دهی بر روی آن صورت بگیرد. تمام مراحل برش، فرم‌دادن، سوراخ‌کردن و ... باید قبل از سکوریت کردن شیشه انجام شود.  شیشه سکوریت در صنعت خودرو قابل استفاده است. از این شیشه در عقب خودرو استفاده می‌شود تا به هنگام خرد ‌شدن به کسی آسیب وارد نشود. از شیشه سکوریت برای در ورودی بانک‌ها و فروشگاه‌ها، شیشه راه‌پله، استیج شیشه‌ای، شیشه ویترین مغازه‌ها، بالکن شیشه‌ای، نرده‌های شیشه‌ای و ... استفاده می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 

 

فروشگاه ها