×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کورد وایر فروسیلیس منیزیم

یکی از انواع آلیاژهای سیلیسیم که می توان برای آن کاربردهای مختلفی در صنایع متالوژی، ریخته گری، جوشکاری و... نام برد، آلیاژ فروسیلیس است که از ترکیب سیلیسیم و آهن ساخته می شود. کورد وایر نیز کابل های ساخته شده از سیم هستند که ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند. روکش لاستیکی روی کورد وایر آن را در مقابل آب و رطوبت بسیار مقاوم می کند. کورد وایر فروسیلیس منیزیم ترکیبی بسیار مفید است که از مهم ترین کاربردهای آن می توان به عاملی نشکن ساز در ساخت چدن های با گرافیت فشرده گوگرد زدا و اکسیژن زدا و همچنین چدن های داکتیل اشاره کرد.
 

خرید کورد وایر فروسیلیس منیزیم

شما عزیزان برای خرید کورد وایر فروسیلیس منیزیم می توانید تنها از طریق مراجعه به فروشگاه های اینترنتی معتبر کالا، به راحتی و در کمترین زمان ممکن، محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید. این فروشگاه ها، لیستی متنوع و کاربردی در اختیار شما قرار می دهند و در تمامی مراحل خرید برای اطمینان از رضایت شما، در کنارتان خواهند بود. نمایندگان فروش تمامی توضیحات مربوطه را به صورت مجزا برای هر محصول به شما ارائه کرده و بهترین گزینه را متناسب با نیازتان پیشنهاد می کنند.
 

قیمت کورد وایر فروسیلیس منیزیم

قیمت کورد وایر فروسیلیس منیزیم در بازار داخلی بر طبق برخی استانداردها و فاکتورهای از پیش نعیین شده مشخص می شود. خریداران می توانند برای کسب آگاهی از قیمت های روز این محصولات به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر آن مراجعه کنند. در این سایت ها، اطلاعات دقیق و فنی در خصوص محصولات ارائه شده و بر طبق این مشخصات قیمت نهایی محصول نیز در اختیار خریداران قرار می گیرد. این قیمت ها با توجه به نوسانات بازار و هزینه های تمام شده برای برندهای تولیدکننده متغیر است و نمی توان قیمتی واحد را برای آن ها در نظر گرفت. درصورتی که برای خرید مواد ریخته گری نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

فروشگاه ها