×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ورق آجدار

ورق آجدار نوعی فلزی است که روی آن شبکه‌‌های لوزی شکل برجسته شده است. این برجستگی‌‌ها به صورت منظم روی ورق‌‌ها حک شده است. جنس این ورق‌‌ها می‌‌تواند آلومینیوم، استیل، روغنی و یا سیاه باشد. به طور کلی اگر مراحل تولید این ورق‌‌ آجدار را با مراحل تولید ورق سیاه مقایسه کنیم، تنها تفاوت در وجود یک غلتک طرح‌‌دار است که سیاه را به آجدار تبدیل می‌‌کند. کاربرد ورق آجدار بسیار زیاد است. ورق آجدار در راه‌‌پله‌‌ها و پله‌‌ها برای جلوگیری از افتادن و سر‌‌خوردن افراد استفاده می‌‌شود. در یدک‌‌کش‌‌ها و وسیله‌‌های بار‌‌بری نیز از ورق آجدار استفاده می‌‌شود تا آسیب کمتری به وسایل نقلیه وارد شود و هم یک فضای اصطحکاکی ایجاد شود. کف اتاق‌‌ها، وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون یا وانت‌‌بار‌‌ها نیز استفاده می‌‌شود.
 

خرید ورق آجدار

در خرید ورق آجدار شما این امکان را دارید تا خرید را از تولید‌‌کنندگان ایرانی و یا خارجی انجام دهید. در صورتی که تصمیم به وارد کردن محصول بگیرید باید مراحل گمرکی را نیز در نظر بگیرید. اما به صورت کلی اولین قدم شناخت انواع ورق آجدار و کاربرد آن است. تشخیص اینکه چه مدلی برای کسب و کار و یا نیاز شما متناسب است بسیار حائز اهمیت است. داشتن اطلاعات کافی و درست در این زمینه به شما کمک می‌‌کند تا علاوه بر صرفه‌‌جویی و استفاده بهینه از سرمایه خود، زمان و روند کاری را نیز به هدر ندهید. علاوه بر نوع، ضخامت نیز می‌‌تواند بین تولید‌‌کنندگان مختلف متفاوت باشد که باید قبل از خرید از انواع آن مطلع شد. در مرحله‌‌ی بعد باید از کیفیت تولیدی و فر‌‌آیند تولید‌‌کننده مطلع باشید. هم‌‌چنین اینکه از قراضه یا شمش فولادی تهیه می‌‌کنند بسیار مهم است. شما این امکان را دارید که از تولید‌‌کنندگان مختلف قیمت را استعلام کنید تا بتوانید مناسب‌‌ترین خرید را انجام دهید. درصورتی که برای قیمت ورق نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

 قیمت ورق آجدار

قیمت ورق آجدار به عوامل مختلفی وابسته است. مهم‌‌ترین عامل در تعیین قیمت روز، جنس آن . بهترین نرخ و کیفیت مربوط به ورق آجدار استیل است. دیگر جنس‌‌ها مانند آلومینیوم در رده‌‌های بعدی قرار دارند. کیفیت تولید نیز نقش اساسی را در قیمت ایفا می‌‌کند. هر‌‌چقدر فر‌‌آیند تولید بیشتر از استاندارد‌‌های جهانی پیروی کند، محصول نهایی و تمام شده کیفیت بالاتری خواهد داشت و رضایت بیشتری را برای شما به همراه دارد. مسئله‌‌ای که مطرح است این است که هزینه‌‌ی پرداختی شما در چنین شرایطی ممکن است بالاتر باشد اما در ازای هزینه‌‌ی بیشتر شما کیفیت بالاتری دریافت خواهید کرد. از طریق روش نورد گرم تولید می‌‌شود.
این روش تولید در عین سادگی نکاتی دارد که برای بالا بردن کیفیت باید به آن توجه کرد. مانند استفاده از غلتک متناسب با خصوصیات ورق و شرایط متالوژیکی و مکانیکی. هم‌‌چنین قیمت انواع ورق آجدار در قیمت آن نیز موثر است. هر مدل از وزن مخصوص به خود را دارند و این مسئله در قیمت ورق آجدار تاثیر دارد. اگر شما از خارج از ایران وارد کنید، قیمت ارز با قیمت امروز رابطه‌‌ی مستقیمی خواهند داشت. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 

فروشگاه ها