×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه ساختمانی

برای خرید انواع شیشه ساختمانی باید به چند نکته توجه کرد تا در آینده متضرر نشد ما در ادامه این نکات برا برای شما بیان می‌کنیم. نوع شیشه باید متناسب با کاربرد استفاده شود. برای مثال در منازل بهتر است از شیشه دو جداره استفاده شود. شیشه های دو جداره با گاز آرگون، هزینه بیشتری دارند. هزینه جا‌به‌جایی شیشه، معمولا به عهده مشتری است. شیشه های لمینت، سکوریت و دو جداره معمولا 5 سال ضمانت فروش دارند. یک شیشه کار حرفه ای از ابزاری مثل قلم، خط کش، کاردک و الماس استفاده می کند. قبل از کار، شیشه کار باید از محل دیدن کند تا ابعاد، نوع ابزار و میزان شیشه را مشخص کند.  در هنگام خرید شیشه ساختمانی در صورت استفاده از یک شیشه بزرگ، باید از شیشه لمینت یا سکوریت استفاده شود. شیشه های لمینت، نشکن هستند اما با ضربه شدید، ترک بر می دارند. برای مناطق گرم، شیشه های رفلکس مناسب هستند زیرا نور را بازتاب داده و مانع گرم شدن محیط می شوند. به علامت استاندارد شیشه توجه شود.
 

قیمت شیشه ساختمانی

به طور کلی شیشه ها از نظر جنس و کیفیت به (درجه) یا (گرید) های مختلفی دسته بندی می شوند. بهترین گرید شیشه گرید A می باشد که قیمت بالاتری نسبت به سایر گرید ها دارد. شیشه های با ضخامت مختلف کاربرد متفاوت و هزینه متفاوتی دارند. روشن است که قیمت شیشه ساختمانی با ضخامت بالا نرخ بالاتری  دارند. برش شیشه با دستگاه دقت بیشتری دارد و کمترین خطا را داراست. نوع برش شیشه نیز در قیمت موثر است. اینکه شیشه متعلق به چه کارخانه ایی باشد یکی از عواملی است که در تعیین قیمت شیشه ساختمانی موثر است. در شیشه دو جداره عوامل دیگری نیز در قیمت موتر هستند مانند نوع چسب استفاده شده، استفاده صحیح و مناسب از گاز آرگون، کیفیت سیلیکاژل (رطوبت گیر) مورد استفاده، جنس و ضخامت اسپیسر (جدا کننده) 
 

شیشه ساختمانی

‌معمولا در همه ساختمان ها از شیشه استفاده می شود و پرکاربرد ترین نوع شیشه، شیشه ساختمانی است. از ‌‌مخاطبان اصلی شیشه های ساختمانی می توان از صنعت معماری ساختمان نام برد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

 

فروشگاه ها