×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ورق قلع‌ اندود

در زمان خرید ورق قلع اندود باید به کیفیت، استحکام و ضخامت دقت کرد که دارای ظاهر صیقلی و درخشان، ضخامت یکنواخت و فاقد زنگ‌زدگی باشد. برای خرید باید گریدی انتخاب کرد که متناسب با کار موردنیاز خود باشد، در غیر این صورت شاهد کارایی مطلوب محصول نخواهیم بود. شهرت و اعتبار یک شرکت در زمان خرید ورق قلع اندود مهم است. شرکت‌هایی که گواهینامه معتبر دارند و از یک سیستم مدیریت کیفیت داخلی مناسب برخوردار هستند باید در رده‌های نخست خرید ورق قلع اندود قرار بگیرند.
همچنین بهتر است از فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌هایی اقدام به خرید ورق قلع اندود کرد که خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این فروشگاه‌ها باید با شرکت‌های تولیدکننده در ارتباط باشند تا در اسرع‌ وقت بتوانند به درخواست‌های خریداران پاسخ دهند. ارائه انواع ورق قلع اندود با توجه به درخواست مشتریان، پشتیبانی مناسب و ضمانت‌نامه فروش از جمله ویژگی‌های شرکت تولیدکننده است که در زمان خرید باید مدنظر قرار بگیرد. قیمت‌های روز بازار آشنا بود تا بتوان محصولی با قیمت مناسب تهیه کرد. درصورتی که برای قیمت ورق نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت ورق قلع اندود

یکی از عوامل مؤثر بر قیمت ورق قلع اندود، میزان گرید و ضخامت محصول است. با توجه به تنوع مصرفی ورق، این محصول در گریدها و ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شود. ضخامت اندود معمولا 0.13 تا 0.50 میلیمتر است و قیمت‌های متفاوتی دارد. وزن و ابعاد آن نیز بر قیمت ورق قلع اندود تأثیرگذار است. وزن متناسب با ابعاد و ضخامت آن متفاوت است. اشکال متنوع که از نوع فابریک، سفارشی یا برش‌خورده در بازار موجود است بر قیمت ورق قلع اندود تأثیر می‌گذارد. به طور کلی ورق‌های فابریک در مقایسه با سایر ورق‌ها، گران‌تر هستند. نرخ ارز، شرایط بازار، دسترسی به مواد اولیه، تولیدات داخلی محصول، هزینه حمل‌ونقل موجب تغییر روند قیمت می‌شود. وضعیت عرضه و تقاضا مانند هر محصول دیگری، قیمت را تغییر می‌دهد. اگر بیشتر از نیاز بازار تولید شود، موجب کاهش قیمت آن می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

 

فروشگاه ها