×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه رنگی

قیمت شیشه رنگی در بازار با توجه به ضخامت شیشه، کشور سازنده و نوع کاربرد متنوع است. کارشناسان و متخصصان ما می‌توانند مشاوره‌ی خوبی در زمینه‌ی خرید انواع شیشه رنگی را به شما ارایه دهند. ابتدا بهتر است با توجه به اعتبار شرکت، جهت خرید شیشه رنگی اقدام نمایید. ضخامت شیشه رنگی مدنظرتان را با توجه به قیمت مطلوب انتخاب و خریداری کنید. ما با ارایه‌ی انواع شیشه رنگی، در هر ضخامت، ابعاد و هر نوع رنگی که مدنظر شما باشد، آماده‌ی ارایه‌ی خدمات بهینه هستیم.
 
 

 قیمت شیشه رنگی

عوامل موثر بر قیمت انواع شیشه رنگی شامل مات و یا شفاف بودن، تنوع رنگی آن، ضخامت و نوع کاربرد آن است. در ضخامت کم، به عنوان رومیزی کوچک، پوشش بین کابینت و با ضخامت بیشتر به عنوان میزهای کنفرانس، صفحه‌ی کابینت و... کاربرد دارد. جهت خرید شیشه رنگی، علاوه بر این پارامترها، شرکت تولیدکننده و یا کشور سازنده نیز بر قیمت شیشه رنگی تاثیر دارد. مواد بکار رفته در ساخت شیشه رنگی و پایداری این رنگ‌ها در برابر عوامل مختلف از جمله نور، حرارت و برودت، منجر به تفاوت در قیمت شیشه رنگی‌ها خواهد شد. در نهایت، نسبت عرضه و تقاضا، نرخ ارز و وضعیت بورس نیز بر قیمت روز شیشه رنگی تاثیرگذار است. درصورتی که برای قیمت شیشه ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 
 

شیشه رنگی چیست؟

شیشه با استفاده از آهک، سیلیس و کربنات سدیم در دمای حدود 2900 درجه‌ی سانتیگراد در کوره تولید می‌شود. شیشه ها کاربردهای متنوعی در زمینه‌های مختلف دارند. یکی از انواع شیشه، شیشه رنگی است که در زمینه‌ی طراحی داخلی، نمای ساختمان و.. بکار می‌رود. به روش های مختلفی می‌توان شیشه های رنگی تولید کرد که در جدول زیر نشان داده شده و نمونه‌هایی به عنوان مثال آورده شده است:
 
افزودن یون‌های فلزی
افزودن کلوئیدها در ابعاد نانومتر
بوسیله‌ی اجزای رنگی (شیشه شیری و دودی)
پوشش های دو رنگ
پوشش های رنگی
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

فروشگاه ها