×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ماشین آلات صنعتی

با پیشرفت علم و فناوری، توسعه‌ی قابل توجهی در زمینه‌ی ماشین آلات صنعتی ایجاد شده است. انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی با کاربردهای گسترده در صنایع مختلف وجود دارند، آشنایی شما با ماشین آلات صنعتی مختلف از قبیل دستگاه سرند، ماشین آلات دانه بندی، ماشین آلات فرآوری سنگ آهن، دستگاه آسیاب سنگ آهن، دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی در چه حدی است؟ با ما همراه باشید تا به طور خلاصه اطلاعاتی در رابطه با این نوع ماشین آلات صنعتی کسب نمایید.
 

قیمت ماشین آلات صنعتی

این دستگاه، نوعی الک صنعتی است که جهت جداسازی و دانه‌بندی کانی‌های معدنی مختلف در اغلب کارخانجات و معادن بکار می‌رود و بسته به اندازه‌ی دانه، تعداد طبقات دستگاه متغیر است. این نوع دستگاه در صنایع دارویی، شیمیایی، صنعتی، کشاورزی، نفت و گاز کاربرد دارد. قابلیت جداسازی حجم زیادی از مواد (در حد چندین تن) در ساعت به¬وسیله¬ی این دستگاه وجود دارد و اندازه‌ی ذرات جداشده معمولا در ابعاد 350 میکرون تا حدود 350 میلی‌متر می‌باشد. این نوع از ماشین‌آلات صنعتی، جهت خردکردن و دانه بندي موادمعدنی مختلف از قبیل شن، ماسه، کانی-ها، موادغذایی و کشاورزی با ظرفیت¬های متفاوت کاربرد دارد. این دستگاه قادر است با توجه به نیاز و خواسته‌ی مشتری، دانه بندی مواد مختلف را به وسیله‌ی دستگاه، طراحی و تولید کند.
 

ماشین آلات صنعتی

فراوری سنگ آهن جهت کسب عیار بالایی از آهن، فرایندی زمان‌بر و پرهزینه است. لذا استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف جهت بهینه کردن شرایط فراوری آهن لازمه‌ی کار است. دستگاه‌های مختلفی جهت این فراوری بکار رفته است، از جمله: آسیاب کردن و دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت ماشین آلات داشته باشید.

 

فروشگاه ها