×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید پنبه نسوز

در زمان خرید پنبه نسوز حتما به موارد مهم آن مانند: مقاومت دربرابر درجه حرارت بالا، انتقال گرمای کم، ذخیره گرمایی پایین، مقاومت بالا در برابر شوک های حرارتی، سبکی و وزن پایین، قابلیت ارتجاعی بالا، قابلیت انعطاف و شکل پذیری فوق العاده، مقاوت دربرابر اکسید شدن، قابلیت جذب صوت بالا دقت کنید. پس از خرید این محصول حتماً نکات ایمنی در حین استفاده نظیر استفاده از ماسک و لباس مخصوص را رعایت کنید، به دلیل آزاد شدن مواد داخلی، پس از خرید پنبه نسوز از خورد شدن آن جلوگیری کنید. به طور کلی در زمان خرید پنبه نسوز از انواع مختلف آن که دارای ۶ نوع متفاوت بوده و در دو دسته کلی آمفیبول و سرپنتین طبقه بندی می گردند، اطلاعات داشته باشید، به این صورت که انواع اکتینولیت، آموزیت، آنتوفیلیت، کروسیدولیت و ترمولیت پنج نوع در دسته آزبست آمفیبول طبقه بندی شده و در دسته دوم که سرپنتین نام دارد تنها یک آزبست با نام کریزوتیل وجود دارد. همچنین هنگام خرید پنبه نسوز تمام انواع آن از جنس فیبر و الیاف هستند و تنها تفاوتی که میان دو دسته آمفیبول و سرپنتین وجود دارد در شکل الیاف تشکیل دهنده آن ها است. الیاف سازنده خانواده آمفیبول کوتاه، صاف، سفت و سوزنی مانند و در طرف دیگر، گروه سرپنتین از الیافی بلند، مجعد و انعطاف پذیر تشکیل شده اند.
 

قیمت پنبه نسوز

قیمت پنبه نسوز در بازار این محصول به دلیل استقبال بسیار خوبی که صنایع مختلف از عرضه و پخش آن نشان داده اند، همواره به صرفه، گرم  و رونق خوبی را از خود نشان داده است. از طرف دیگر به دلیل گستردگی مصرف این محصول امکان بروز قیمت پنبه نسوز در سطح بالا وجود دارد بنابراین باید جهت خرید این محصول به عاملیت های معتبر این محصول که به صورت مستقیم و بدون واسطه آن را عرضه می کنند مراجعه و خریداری کنید تا با مناسب ترین قیمت پنبه نسوز در این بازار مواجه شوید. عوامل مهم و تأثیر گذار در قیمت پنبه نسوز بسیار زیاد و از مهم ترین آن ها می توان به نوع فرآوری این محصول، نوع خود محصول و نوع کاربرد آن اشاره کرد. با بررسی بازار قیمت پنبه نسوز در سطح مراکز و اصل بودن این محصول می توانید یک خرید مناسب را تجربه کنید بنابراین اگر تمام موارد بالا برای خرید این محصول با قیمت به روز و آنلاین برای خریداران و مصرف کننده گان آن مهم می باشد، می توانید با تماس یا مراجعه به آدرس های موجود در این سایت فعال و اختصاصی این محصول به همه نکات مهم بالا دست پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید. درصورتی که برای قیمت نسوزها نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

پنبه نسوز چیست؟

پنبه نسوز یک کانی طبیعی سیلیکاتی از جنس آذرین بیرونی ریز بلور است. این محصول در طبیعت به دو صورت  سنگ طبیعی و الیاف معدنی یافت میشود که از قسمت دوم آن طی فرآیند های تخصصی برای تولید پنبه نسوز استفاده می شود. به دلیل کانی بودن در مقابل حرارت های بالا نظیر آتش و گرما مقاومت زیادی داشته و از این رو از آن به عنوان مواد نسوز استفاده می کنند. ساختمان پنبه نسوز از عناصری مانند سیلیسیم، منیزیم و آهن تشکیل شده و از آن با نام پشم شیشه هم یاد می شود. در معادن موجود این محصول با رنگ های طبیعی سفید، قهوه ای و آبی مشاهده می شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 

فروشگاه ها