×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ضایعات آهنی ویژه

خرید ضایعات آهنی ویژه اگرچه هزینه خرید اولیه بالاتری را برای کارخانه های متقاضی نسبت به خرید سایر قراضه های آهنی شامل میشود، اما به دلیل راندمان تولیدی خوب خرید ضایعات آهنی ویژه صرفه اقتصادی مناسبی خواهد داشت و کارخانه های زیادی به دنبال خرید ضایعات آهنی ویژه میباشند. زمانی که قصد ذوب ضایعات آهنی در کوره را داریم می بایست از ضایعات آهنی یکسان استفاده شود و از ضایعات آهنی که با یکدیگر تضاد داشته و درجه خلوص متفاوتی دارند نمی بایست در کوره ریخته گری به طور همزمان استفاده شود و این نکته در خرید ضایعات آهنی ویژه می بایست مورد توجه قرار گیرد تا ضایعات آهنی دسته های دیگر همراه با ضایعات آهنی ویژه در کوره ریخته گری قرار نگیرند، در غیر این صورت محصول برست آمده خواص مورد انتظار را نخواهد داشت.
 

قیمت ضایعات آهنی ویژه 

قیمت ضایعات آهنی ویژه به‌تناسب تغییرات قیمتی آهن تغییر خواهد کرد و با افزایش قیمت آهن، قیمت ضایعات آهنی ویژه افزایش و با کاهش قیمت آهن، قیمت ضایعات آهنی ویژه کاهش خواهد یافت. همچنین تمامی عواملی که بر قیمت آهن تاثیرگذار هستند بر قیمت ضایعات آهنی ویژه نیز تاثیر خواهند بود. نوع آهن‌قراضه در قیمت ضایعات آهنی ویژه تاثیرگذار است. به‌منظور تعیین قیمت ضایعات آهنی ویژه بهتر است از سایتهای معتبر و پربازدید و یا از تولیدکنندگان معتبر آهن استعلام شود و قیمت ضایعات آهنی ویژه تعیین گردد. ضایعات آهنی برگشت‌پذیر بوده و ارزش مالی بالایی خواهند داشت و از این جمله می توان به قیمت ضایعات آهنی ویژه اشاره کرد که قیمت بالاتری در مقایسه با سایر ضایعات آهنی دارند. 
 

ضایعات آهنی ویژه چیست؟

در واحدهای تولیدی و کارگاههای ریخته گری از پارامترهایی که بر کیفیت و هزینه نهایی تأثیرگذار است می توان به کیفیت خوراک یا آهن‌قراضه یا همان ضایعات ورودی اشاره کرد. برخی واحدهای ریخته گری کوره های کوچکی دارند و به قراضه های مرغوب و باکیفیت نیاز بیشتری پیدا خواهند کرد. در کوره های القایی و متوسط و نسبتاً بزرگ نیز برای تعویض نسوز کوره و شارژ اولیه به قراضه های باکیفیت نیاز میشود. 
انواع قطعات ضایعاتی در درصد آهن، میزان زنگ زدگی، اندازه و ... با هم تفاوت دارند و این عوامل بر قیمت ضایعات آهنی ویژه نیز تاثیرگذار خواهد بود. باید توجه شود که هر دسته ضایعات می بایست با ضایعات مشابه خود در کوره ریخته شود و گرید و ارزش کیفی ضایعاتی که در کوره ریخته میشود یکسان باشند تا محصول نهایی با خصلت و خواص موردنظر تامین گردد، این مورد در خرید ضایعات آهنی ویژه میبایست مورد توجه قرار گیرد. به‌منظور تفکیک ضایعات فلزی کارگران یا دستگاههای خودکار جهت جداسازی وجود دارند، لذا جداسازی ضایعات آهنی هزینه بر است و بر قیمت ضایعات آهنی ویژه نیز تاثیر خواهد گذاشت. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

ضایعات آهنی ویژه سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
ضایعات آهنی ویژه عمده بار 10,492 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول
ضایعات آهنی ویژه عمده بار 10,764 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
ض 11,990 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول
ضایعات آهنی ویژه خرده بار 9,548 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول
ضایعات آهنی ویژه خرده بار 9,590 تومان ضایعات حیدری سفارش محصول

فروشگاه ها