×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید پودر کروم

برای خرید پودر کروم باید قبل از هر چیزی به کیفیت این محصول توجه کرد و اگر دارای کیفیت مرغوبی باشد، خریداری کرد. خرید پودر کروم بی‌کیفیت موجب می‌شود سرمایه افراد از بین برود و در نتیجه محصولی مناسب نیز تولید نخواهد شد. در هنگام خرید پودر کروم توجه به دانه‌بندی آن بسیار مهم و ضروری است که بر فرآیند کار تأثیرگذار است. هنگام خرید پودر کروم باید دقت کرد تا این ماده با سطوح پوست تماس نداشته باشد، زیرا این پودر به دلیل موادی که دارد موجب آسیب به پوست و حساسیت آن می‌شود. از آنجایی که این محصول تنوع و کاربرد زیادی در صنایع دارد بهتر است برای خرید پودر کروم اطلاعات لازم را در رابطه با انواع و کارکردهای هر یک از آن‌ها به دست آورد و متناسب با نیاز خود پودر را تهیه کرد. برای خرید پودر کروم و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصول بهتر است از نظرات متخصصان در این زمینه استفاده کرد. خرید پودر به صورت آنلاین و حضوری امکانپذیر است.
 

قیمت پودر کروم

قیمت پودر کروم بر اساس میزان خلوص آن متفاوت است و کاهش یا افزایش قیمت این محصول را به دنبال خواهد داشت. درجه خلوص استاندارد پودر کروم 99 درصد است و اگر درجه خلوص پودری بالاتر از این درصد باشد، باعث افزایش قیمت پودر کروم می‌شود. اندازه دانه‌بندی پودر مختلف است و این عاملی مؤثر بر قیمت پودر کروم محسوب می‌شود. از دیگر موارد تأثیرگذار بر قیمت پودر کروم، میزان عرضه و تقاضا است. کشورهایی که محصولات الکتریکی و همچنین جوشکاری تولید و عرضه می‌کنند، به این مواد ضروری نیاز دارند و تقاضای آن‌ها برای پودر فلز کروم بسیار زیاد است. در نتیجه با افزایش تقاضای افراد برای استفاده از این محصول، تفاوت قیمت پودر کروم را در بازار مشاهده می‌کنیم. کیفیت محصول بر قیمت پودر کروم تأثیر می‌گذارد و هرچه کیفیت محصول بالا باشد موجب افزایش قیمت پودر کروم می‌شود. درصورتی که برای قیمت پودر معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

پودر کروم چیست؟

پودر کروم یک پودر خاکستری سفید رنگ است که اندازه ذرات آن کمتر از یک میلیمتر می‌باشد. این پودر مقاومت زیادی در برابر خوردگی مقابل اسیدها، بازها و گازهای گرم دارد و از این جهت ماده خوبی برای انواع پوشش‌های محافظ محسوب می‌شود. پودر کروم با جلای استیل براق و مقاومت سختی که دارد با عنوان کاتالیزور یا آلیاژ در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. این پودر ماده‌ای سخت‌کننده در فولاد به شمار می‌آید که برای تولید فولاد ضدزنگ، آلیاژهای آلومینیوم و الکترونیک کاربرد گسترده‌ای دارد. پودر کروم یک ماده ضروری در آلیاژهای مختلف است که در صنایع هوافضا و انرژی هسته‌ای از آن استفاده می‌شود. پودر کروم در آبکاری فلزات به کار می‌رود و به این صورت است که یک لایه‌ای از کروم بر روی سطح فلز قرارمی‌گیرد. از آبکاری کروم برای تزئینات، پاکسازی سطوح، مقاومت سختی سطح، مقاوم در برابر خوردگی و ... استفاده می‌شود. این فرآیند یک روش سمی است که موجب چربی‌زدایی و از بین‌ بردن آلودگی‌ها می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 

 

فروشگاه ها